Методика Зайцева Твёрдая валюта - Oksva 102
Виробник: оксва
Модель: Oksva 102
Наявність: На складі

  • 2 466


Методика Зайцева Твёрдая валютаТаблицу умножения — не уйдёшь без неё далеко по дороге знаний — освоим быстро и без скуки в дошкольном даже возрасте, если превратим её изучение в игру и полезные для детских ума и рук упражнения. Попутно навыки сложения-вычитания укрепим, с геометрией знакомиться начнём. 


Не есть ли это самая надёжная и твёрдая валюта, обеспечивающая будущее ребёнка? 


В наборе 65 деревянных плашек разных размеров и цветов. 

С одной стороны плашки, к примеру, 4×8=8×4, с другой — 32. Плашки разделены на квадратики, которые — дети всё проверять любят — можно пальчиками пересчитать.

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 — коричневые с жёлтым ("деревянные");


10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 24, 25, 27, 28 — жёлтые с зелёным ("медные");


30, 32, 35, 36, 40, 42, 45, 48, 49 — зелёные с белым ("зелёные");


50, 54, 56, 60, 63, 64, 70, 72, 80, 81, 90, 100 — красные с жёлтым ("золотые").


Плашек 1×1, 1×10=10×1, 2×10=10×2 по четыре штуки; 1×2=2×1 — две; остальных по одной. 


Кто в детстве от взрослых не слыхивал: "Таблицу умножения назубок надо знать. Ночью тебя разбуди, восемью девять спроси — губы чтоб сами семьдесят два сказали!" 


Для того, чтоб "губы сами сказали", именно губы и надо тренировать: столбики таблицы умножения почаще вслух, да непременно громко, чётко и быстро проговаривать. И хором за наставником, и поодиночке, и под секундомер. 

Плашки всякий раз только "по имени, отчеству, фамилии" называть: "Одиножды один — один", "Одиножды два, дважды один — два", "Четырежды девять, девятью четыре — тридцать шесть", "Пятью восемь, восемью пять — сорок", "Десятью десятью — сто". 


Возраст: дошкольникам, школьникам.

В комплекте: 65 деревянных плашек разных размеров и цветов; методическое руководство (ф.А4, 16 стр., цв.печать).

Материал: дерево. 

Упаковка: деревянная коробка (390 × 280 × 65 мм)

Методика Зайцева


Стать дитини
Стать мальчик;девочка

Вік
Вік 5;10

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються математические способности
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
оксва

таблица умножения, дидактическая игра, дидактические игры, дидактические материалы


Схожі товари