Кто моет посуду? Настольная игра - BVL 81985
Виробник: Granna
Модель: BVL 81985
Використовувати бон. балів 349
Наявність: Нет в наличии
Ціна в бонусних балах: 34900
Расположение: Польша

  • 349


Кто моет посуду? Настольная играТот, кто проиграл – моет посуду после обеда!

Салатница опустела? С тарелки исчез последний кусок картошки? Молчание было прервано вопросом: кто помоет посуду? Благодаря этой игре у вас не будет больше бесконечных дебатов о том, кому придётся выполнить эту неблагодарную работу.Теперь ответ на этот извечный вопрос даст исход игры.

Цель игры:
Цель игры состоит в том, чтобы избавиться от грязной посуды и столовых приборов.

Подготовка к игре:
Разделите жетоны на группы - отдельно ножи, отдельно вилки и т.д. Перемешайте каждый комплект тщательно и разложите изображениями чистой посуды вверх.
Каждый игрок получает по одному жетону у каждого типа и выкладывает перед собой, не глядя на изображение на обороте и не показывая его другим игрокам. Выкладка жетонов каждый раз должна быть такой: десерт, рыба, стакан; во втором ряду: вилка, суп, ножи.
Ход игры
Игру начинает тот, кто недавно мыл посуду. Ход к следующему игроку переходит по часовой стрелке. Во время хода можно выполнить одно из действий:

  • перевернуть любой жетон с чистой стороны на грязную
  • избавиться от грязной посуды ( перевернутого жетона), переместив ег на другой грязный такого же самого типа (напр. стакан на стакан), или цвета (красное на красное).

Жетоны можно перекладывать как на свои, так и на жетоны других игроков. Активным жетоном является верхний жетон в стопке.
Если игрок перекладывает жетоны, то перекладывает всю стопку сразу.
Конец игры
Игра закончена, когда никто из игроков не может больше сделать ход. Тот, кто собрал больше всего жетонов, проиграл и должен помыть посуду!

В наборе:

  • 24 жетона,
  • инструкция.
Тип: Детская игры
Издатель: GRANNA (Польша)
Время игры: 15-20 минут
Кол-во игроков: 2-4
Возраст: от 6 лет
Язык: русский и украинский Кто помоет посуду? (Хто помиє посуд?)

Купить настольную игру Кто помоет посуду? (Хто помиє посуд?) в Киеве или в Украине можно, оформив заказ у нас на сайте, добавив товар "В Корзину", или позвонив по телефону (099) 796-17-67

 


Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 6;99
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
Granna
Granna
    Настільні ігри для дітей Компанія Granna випускає з 1991 року.    На ринку дитячих розвиваючих ігор та товарів для дітей, це молоде польське підприємство вже встигло заслужити відмінну репутацію.    Асортимент п... Детальніше...

настольные игры


Схожі товари