Читай-Хватай Обучающая игра от Банды Умников - pi УМ066
Виробник: The Brainy Band
Модель: pi УМ066
Наявність: На складі

  • 550


Доступні опції

Читай-Хватай Обучающая игра от Банды УмниковДинамичная игра на чтение! Как быстро научиться читать? Играя в игру от «Банда умников» на скорочтение!

 
Просто знать буквы — это ещё не значит уметь читать! В «Читай-хватай» дети быстро и с удовольствием научатся складывать из букв слова: кто быстрее читает — тот больше собирает. Игра устроена так, что игровой процесс автоматически стимулирует детей читать и повышать скорость чтения.
 
Чтобы приступить к игре, достаточно открыть коробку, разложить фишки и постараться собрать больше всех картинок-перевёртышей. Детям нравится играть, рассматривать яркие картинки и выигрывать жетоны. 
 
В игровом комплекте 96 фишек-жетонов. С одной стороны фишки — три ярких картинки, с другой написано слово. Фишки разделены цветом на два игровых комплекта: в первом, оранжевом, слова покороче, в синем — подлиннее.
 
Есть три варианта правил:
  • в самом простом читать не нужно — игроки наперегонки находят одинаковые картинки, развивая внимание и концентрацию.
  • в среднем варианте нужно прочитать слово и найти фишку с соответствующей картинкой на игровом поле.
  • в самом сложном варианте на поле лежат слова, среди которых нужно схватить то, которое соответствует одной из картинок на фишке игрока.
Игру удобно брать с собой в дорогу, на отдых или в гости — в любом месте она будет радовать всех участников!
 
Состав:  96 двусторонних фишек-жетонов с картинками и словами; правила игры
 
Возраст:  4+, 7+
Язык игры:  Украинский / Русский / Английский
Предмет:   Чтение
Характер игры:  На скорость
Игроков:  от 2 до 5
Время игры:  15-20 мин.
Вес:  340 гр.
Производитель:  Банда умников

 

Стать дитини
Стать девочка;мальчик

Вік
Вік 4;12

Якості, які розвиваються
Якості, які розвиваються скорочтение
Увага: HTML не підтримується!
Магазин іграшок IQgra.com.ua Розумні іграшки доставляє дитячі товари та іграшки по всій Україні, а так само по всьому світу. Доставка іграшок і дитячих товарів можлива наступними способами: ✓ Транспортними компаніями по Україні. Доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта». ✓ Кур'єрська доставка по Дніпру: з 10-00 до 20-00 в робочі дні, вартість - 40 грн. У вихідні та святкові дні 70 грн. ✓ Самовивозом: Тільки після підтвердження замовлення менеджером по телефону і узгодження дати і часу доставки, Ви можете самостійно забрати свій товар з магазину в м Дніпро, вул. Титова, 36, ТРК «Апполо» 1 поверх, з 09-00 до 21-00 щодня. У цьому випадку розрахунок може бути як готівковий, так і картою по терміналу. Придбати товар з вітрини магазину в м Дніпро, в торговому центрі Апполо по інтернет-ціною ви можете тільки після узгодження з менеджером. Варіанти оплати ✔ Переказ на картку ПриватБанку ✔ Післяплатою ** - При відправлення товару через кур'єрську службу «Нова Пошта» ви можете сплатити за товар після отримання товару і його огляду. За послугу пересилання грошей компанія «Нова пошта» стягує платіж за оформлення документів 20 грн і 2% від загальної вартості товару. ✔ Готівкою - за умови самовивозу або кур'єрської доставки. ✔ Безготівковий розрахунок в системі LiqPay, для фізичних осіб - для перерахування коштів Ви можете скористатися найбільш поширеними платіжними системами Visa і MasterCard. Visa & MasterCard ✔ Безготівковими для юридичних осіб. При безготівковому розрахунку на Вашу електронну пошту відправляється інформація про замовлення і рахунок до оплати. ✔Увага! Якщо прізвище замовника в бланку замовлення (одержувача товару) і платника не збігається, потрібно підтвердження оплати: передзвоніть нам. Рекомендуємо вказувати наступну інформацію при оформленні замовлення: ◙ Прізвище, Ім'я та По батькові - для ідентифікації одержувача замовлення. У разі якщо замовник, платник і одержувач різні особи вкажіть цей факт ОБОВ'ЯЗКОВО. ◙ Адреса електронної пошти (E-mail) - для відправки Вам листів з інформацією, що стосуються Вашого замовлення ◙ Адреса (країна, місто, вулиця, номер будинку, квартири) ◙ Бажаний час доставки кур'єром (з 10.00 до 20.00), якщо у вас є переваги ◙ Будь-яку іншу додаткову інформацію ©IQgra, 2020

Про виробника
The Brainy Band
The Brainy Band
 Дидактичні ігри для молодших школярів Нуш від виробника The Brainy Band.«Банда розумників» це захоплюючі настільні ігри, які допомагають дітям в освоєнні важливих знань і умінь. Дидактичні ігри від 6-7-8-9-10 років підходять для факультативного... Детальніше...

читай-хватай, читай, хватай, банда умников


Схожі товари