Купити мобілі


Купити мобілі

   Мобіль на ліжечко - це маленька обертається карусель з приємною музикою, призначена для новонароджених діток.

    До перших засобів розвитку можна віднести мобіль, бо ним можна користуватися від самого народження, щоб заспокоїти немовля під час неспання і допомогти заснути. Перша карусель вашої дитини - це обертова основу з підвішеними іграшками, які можна періодично, у міру докучання, міняти на інші. Музичне звучання сприяє розвитку у немовляти почуття ритму, різні кольорові гами іграшок служать для поліпшення сприйняття кольорів. Крім цього, у немовляти розвивається хапальний рефлекс, тактильні відчуття, концентрація уваги, адже іграшки зроблені з різного матеріалу і бувають шорсткі, гладкі, щільні, такі, що шелестять.

Особливості мобіля на ліжечко


    Мобілі на ліжечко за особливостями дії поділяються на механічні та електронні. Величезний плюс електронної карусельки в тому, що там є декілька запрограмованих мелодій, а механічна програє завжди тільки одну музичну композицію. Мобіль буде корисний не тільки наймолодшому члену сім'ї, а й його батькам, допоможе отримати вам вільний час, розважити крихітку, щоб ви могли відволіктися на інші справи.

  Малюкам дуже подобається розглядати яскраві, різнокольорові і мінливі іграшки під ніжну музику або звуки природи. Коли малюк підростає, іграшки з основи можна зняти і підвісити або на коляску, або ж давати йому на час гри.

    Купити мобіліна ліжечко можна в інтернет-магазині "IQgra" (фактичне місце розташування  Дніпро) з доставкою по всій Україні.

©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 39 (всього 2 сторінок)