Розвиваючі ігри купити


Розвиваючі ігри купити

Розвиваючі дидактичні ігри

У методиках раннього розвитку, спрямовані на прискорений розвиток дітей з самого народження і до 5-7 років. Дидактичні ігри та іграшки є частиною обов'язкового оснащення дитячих дошкільних закладів, кабінетів інклюзивної-ресурсних центрів. Логічні іграшки невід'ємна частина приватних дитячих садків, дитячих розвиваючих центрів, центрів Монтессорі. Дидактичні матеріали, наочні посібники для розвитку мови і пізнавальних процесів, сюжетні картинки для розвитку мови, друковані картки за темами, альбоми для розвитку мови, в цьому розділі будуть корисні, не тільки дбайливим батькам, а й професіоналам: няням, гувернанток, вихователям дитячих садків , керівникам розвиваючих центрів. Багато методичні посібники та ігри підходять для дітей аутистів та інших особливим дітям.

Купити дидактичні ігри для дитячого саду

Методичні посібники які ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Сьогодні стає нормою навчання дітей на основі наступних методик раннього розвитку:

Дидактичні ігри Монтессорі

Монтессорі ігри та іграшки. Марія Монтессорі приділяла велику увагу сенсорному розвитку дітей. І сьогодні її ідеї актуальні. Середа Монтессорі - це кімната заповнена дидактичним матеріалом для занять дітей. Ігрові сенсорні кімнати Монтессорі містять у собі бізіборди, які прекрасно розвивають дрібну моторику. Набори Монтессорі містять у собі різні вкладиші з різними геометричними формами. Так само в розділі розвиваючі іграшки ви можете купити Набори Фребеля (Дари Фребеля). Іграшки рамки із застібками, вчать дітей одягатися і взуватися без сторонньої допомоги, розвивають моторику і координацію рухів. У нашому магазині ви зможете купити дерев'яні іграшки: кубики, пірамідки - обов'язкове обладнання сенсорних кімнат.

Дидактичні картки

Картки Домана ТМ Вундеркінд з пелюшок - кольорові друковані картки за темами із зображенням різних предметів і дій на білому тлі. Картки Домана це посібники з розвитку мовлення, словникового запасу. Навчання раннього читання цілими словами. Картки ТМ Вундеркінд з пелюшок це найперша розвиваюча гра для дитини з самого народження. Картки Домана прекрасний дидактичний матеріал для навчання вдома, для дитячого саду і для молодшої школи Нуш.

Дидактичні матеріали

Блоки Дьенеша. Основна мета методики Дьенеша - навчити дитину вирішувати логічні завдання, використовуючи логічні блоки різних кольорів і форм. Методичні посібники з геометрії для початкових класів Блоки Дьенеша представлені Торговими марками ТАТО, Корвет, Розумний лисиць. У нашому магазині ви зможете купити дидактичні матеріали альбоми до ігор Дьенеша.

Дидактичні матеріали математика

Палички Кюїзенера. Це набір кольорових рахункових паличок, спрямований на розвиток математичних здібностей. Методика Кюїзенера входить в програму Нуш а розділі математична освітня галузь, але використання даної методики раціонально і для дошкільної підготовки. У нашому магазині ви зможете купити дидактичні матеріали альбоми до рахункових паличок Кюїзенера.

Дидактичні ігри Воскобовіча

Ігри Воскобовіча - це комплекс дидактичних ігор розрахованих на всебічний розвиток дитини. Методика Воскобовіча представлена ​​в нашому магазині методичними посібниками: Коврограф, Скринька, Квадрат Воскобовіча, Геовізор, Ігровізор, Теремки Воскобовіча.

Дидактичні ігри для розвитку мовлення

Дидактичні ігри Кандібура- це гри для молодшої, середньої та старшої группи.Дідактіческіе посібники з розвитку мови і пізнавальних процесів. Розвиваючі ігри, картки із зображеннями і магнітний театр для дитини від року будуть навчати, тренувати пам'ять, увагу і мислення. Ігри Vladi Toys від 2-х років допомагають вивчити тваринний світ: Кто где живет ?, Хто що їсть ?, познайомлять дитину з квітами, допоможуть знаходити частини цілого. Ігри для розвитку дітей від 3-х років познайомлять дитину з порами року, режимом дня, з кількісним рахунком. Розвиваючі ігри для 4 років для розвитку мови розширять словниковий запас і допоможуть вивчити такі поняття, як великий-маленький, навчать орієнтуватися в просторі за -Перед, над - под.Речевие ігри допоможуть познайомити дитину з їстівним і не їстівним, з продуктами, з тваринами різних кліматичних зон. Ігри Кандибур познайомлять з хобі та захопленнями, і з поняттями економіки для самих маленьких. За допомогою ігор Кандибур можна вивчати математику. Купити дидактичні ігри ТМ Vladi Toys можна в нашому магазині.
Методика Нікітіних - це ігри з кубиками. Кубики Нікітіних спрямовані на розвиток просторового мислення та творчий розвиток дітей. До кожного набору дерев'яних кубиків додаються методичні посібники та інструкції для проведення занять. Купити Склади візерунок і альбоми до нього, Унікуб, Куточки, Кубики для всіх, Склади квадрат.

Методики навчання читанню

 Кубики Зайцева для читання з нуля. Методика Зайцева використовуються для навчання раннього читання по складах, а так же звуковому аналізу слів. Також в цій категорії можна придбати інші посібники Зайцева з математики: Мені в сотні тісно, ​​Тисяча і ще, ВКВ, Посібник для юних математиків.

Кубики Чаплигіна - методика раннього навчання читанню по складах. Дерев'яні кубики зі складами.

У нашому інтернет магазині відмінна добірка ігор для дітей раннього віку.

Так само ви у нас знайдете іграшки для вивчення алфавіту і цифр. Ігри для підготовки дітей до школи Ігри для дітей вчимо літери.

Література спеціалізована для педагогів методистів вихователів і вчителів

Казкотерапія Маніченко. Методика раннього розвитку, спрямована на розвиток мовлення дитини, на збільшення його словникового запасу, формує характер.
Бахтіної - це книги "Буквар", "Математика", "Пиши красиво", розроблені вченим-фізиком, творцем і керівником "Школи геніїв", Оленою Бахтіної.
Ігри Воскобовіча - це комплекс дидактичних ігор розрахованих на всебічний розвиток дитини. Методика Воскобовіча представлена ​​в нашому магазині методичними посібниками: Коврограф, Скринька, Квадрат Воскобовіча, Геовізор, Ігровізор, Теремки Воскобовіча.

 Купити навчальні іграшки

   У магазині IQgra Розумні іграшки ви зможете придбати навчальні іграшки та ігри для раннього розвитку, а так само методичну літературу для вчителів і вихователів дошкільних закладів, дидактичні ігри та матеріали для Нуш, навчальні STEM конструктори, навчальні години і ваги, математичні планшети, набори геометричних фігур , Настільні ігри для розвитку мовлення. Ми працюємо як з приватними особами, так і з державними та приватними дитячими садками, з центрами розвитку і з реабілітаційними центрами.

Також Вас може зацікавити кінетичний пісок, який, безсумнівно, грає важливу роль в розвитку дітей.

     Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому всі замовлення обробляються і доставляються в максимально стислі терміни.