Конструктори на присосках Sibelly, Sqbegz


Конструктори на присосках Sibelly, Sqbegz

Sibelly - це новинка в світі конструкторів. Не так давно минули ті часи, коли кожна дитина збирала цілі колекції фігурок стікезів. Маленькі і смішні фігурки з силікону запали в душу і дітям, і дорослим.

Sibelly - це набір деталей, у яких від центральної кульки відходять відростки з присосками, як у стікезів. У кожної деталі Sibelly - від двох до шести відростків, всього 8 видів деталей. Деталі відрізняються за кольором і розташуванням присосок. Конструктор з присосками Sibelly - це нове покоління безпечних конструкторів. Вся принадність конструктора Sibelly полягає в тому, що за допомогою деталей липучок можна створювати футуристичні конструкції без усяких схем, а потім придумувати що це. З конструктора з присосками можна створювати тварин, транспорт, будинки, прикраси та багато іншого. Деталі конструктора Sibelly можна прикріплювати до будь-якої гладкої поверхні або до інопланетян Sibelly. Це Диваки, які нагадують інопланетян, що прилетіли з далеких планет. На відміну від стікезів Sibelly, інопланетяни мають не одну присоску, а кілька: на лапах, хоботах, вухах, хвостах і дзьобах. Перетворювати цих милих створінь під силу навіть найменшій дитині. КонструкторSibelly купити - означає створити необхідне середовище для інтелектуального розвитку дитини.

Де купити конструктор присоски Sibelly? У нашому інтернет-магазині великий вибір конструкторів з липучками Sibelly з різною кількістю деталей і силіконових фігурок для творчості. Якщо Ви хочете Sibelly купити, то оформіть замовлення на нашому сайті, зателефонуйте нам або напишіть в онлайн чат.

Конструктор на присосках купити основні характеристики:

Деталі виготовлені з силікону, використовуваного в медицині, безпечного для здоров'я. Присоски без запаху.

Конструктор з присосками Sibelly позитивно впливає на розвиток просторового мислення, на уяву, вчить креативності. Присоски Sibelly прекрасно розвивають дрібну моторику. Незважаючи на невеликий розмір деталі, конструктор можна давати навіть найменшим діткам. Конструктор прилипала складається з безлічі деталей, з'єднуючи які, малюк тренує пальчики. Під час ігор розвивається вміння робити точні дрібні рухи руками. У такий спосіб дитина вчиться акуратності в ручній роботі.




Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)