Надувні круги INTEX


Надувні круги INTEX

Надувні круги для дітей і дорослих стали обов'язковою покупкою під час поїздки на море або для купання в басейні. Якщо раніше надувні круги купували тільки дітям, то зараз дорослі із задоволенням купують незвичайні яскраві, модні дизайнерські надувні круги діаметром до 120см.

Надувні круги для дітей від 6 місяців до 3 років

Дитячі надувні круги дітям від 1 року до 2-3 років відрізняються від звичайних. Діти в воді поводяться дуже активно. Для того що б коло не перевернувся його роблять більш стійким на воді за допомогою декількох кілець, скріплених між собою. Що б дитина не випала з кола Інтекс пропонує моделі з поперечиною для ніжок, адаптовані для підгузників під памперс. Найпопулярніші надувні круги для самих маленьких з трусиками це Надувний круг-плотик з ніжками Intex 67 см 59574 та Надувний пліт Bestway Swim Safe зі спинкою 69 см 32096. Дітям від року варто купити пліт човник з ніжками і з кермом. Присутність дорослих поруч обов'язково. Дитячі кола малюкам з ніжками зручні дітям з 6 місяців до 2-х-3-х років.

Надувні круги для дівчаток

Останнім часом стали дуже популярні Кола пончики з присипкою, шоколадні, надкушене, розміром, 60, 90, 114 см арт 56263, 59265, 56262. Дуже гарне фото для інстаграмма можна зробити за допомогою надувного кола Хвіст русалки. Для дитячих фотосесій в басейні чудово виглядають Єдиноріг, Лебеді Павичі і Фламінго. Надувний рожевий коло Фламінго дуже сподобається дівчаткам, аматоркам всього рожевого. Дитячі кола для дівчаток з трусиками і з ніжками зручні дітям з 6 місяців до 2-х-3-х років. Дівчаткам з 3 років вже краще купувати середні верстви або з розрізом зсади для регулювання розміру на талії з традиційними малюнками від Діснея з Мінні Маус, Фрозен.

Надувні круги чоловікам

Чоловічі кола для плавання відрізняються стриманістю і чоловічим характером. Всіма улюблена автомобільна шина тепер доступна в міцному надійному виконанні. Так само їм сподобається зухвалий дизайн кола надувного Intex River Rat 119 см 68209. Для дітей більш широкий вибір кіл для плавання. На море дуже популярні надувні жилети з щенячим патрулем, з тачками. з людиною павуком. Для дітей старшого віку можна купити плотики дельфіни, касатки, плоти скуттери. Любителям пірнати сподобаються окуляри для підводного плавання Акула.
Показано з 1 по 24 із 267 (всього 12 сторінок)