Керамічний конструктори Країна замків та фортець і БрікНік.


Керамічний конструктори Країна замків та фортець і БрікНік.

            Керамічний конструктор - розвиток Вашої дитини у Ваших руках!


            Керамічний конструктор! За що можна поважати конструктор? Доволі дивне запитання. Але кожній мамі знайома така ситуація: дитина пищить, кричить, бігає, стрибає! Голова йде обертом! Як вгамувати маленького розбійника або розбійницю? І ось на допомогу мамі приходить конструктор.

            Багато цікавих і різних деталей, дитині цікаво, що ж з цього всього вийде і вона відразу спробує що-небудь з'єднати. І саме в цей момент станеться диво: мама почує тишу! Ось за що можна поважати конструктор.

            Звичайно, ми жартуємо, але наш інтернет-магазин провів серйозну роботу в підборі найпопулярніших конструкторів. Одна з найголовніших переваг конструкторів, на наш погляд, - це можливість відволікти дитину від гаджетів. Дати їй можливість зробити щось своїми руками в реальному, а не у віртуальному світі. Особливе місце серед розмаїття конструкторів займають конструктори керамічні. Це дуже цікавий, пізнавальний і корисний вид гри.

            Чи безпечний керамічний конструктор для дитини?

             Керамічний конструктор складається з натуральних матеріалів - справжніх мініатюрних цеглинок із обпаленої глини. А тому гра повністю безпечна для дітей.

            Такі набори неодмінно викличуть захоплення у будь-якої дитини і дорослого, дадуть можливість реалізувати як точний макет за пропонованою схемою, так і будь-яку іншу свою будівельну фантазію! Адже після складання виріб можна буде розібрати, для цього потрібно всього лише занурити склеєні цеглинки в воду на якийсь час, після чого змити залишки клею і висушити. І ось, керамічний конструктор знову готовий брати участь в здійсненні Ваших ідей.

            У нашому інтернет-магазині ви можете купити керамічні конструктори для будівництва замків України. У кожній коробці ви виявите Путівник по замках України і щоповерхову інструкцію зі збірки одного зі знаменитих замків України: Конструктор з керамічних цеглинок Луцьк, Конструктор з керамічних цеглинок Жовква, Хотинський замок, Свірж, Збараж, Дубенський замок.       

             Такий вид конструкторів рекомендований для дітей від п'яти років, під наглядом дорослих.

Показано з 1 по 24 із 80 (всього 4 сторінок)