Купити металевий конструктор в інтернет-магазині


Купити металевий конструктор в інтернет-магазині

Металевий конструктор - чудове придбання для хлопчиків у віці від 5 до 12 років

        З його допомогою дитина зможе створювати різноманітні оригінальні моделі, кількість яких обмежена виключно фантазією малюка.

        Крім цього, металевий конструктор дозволить прищепити дитині важливі навички, необхідні їй у подальшому дорослому житті, а також стане прекрасним способом для самовираження.

5 причин купити металевий конструктор

        Металевий конструктор багато в чому відрізняється від звичних блокових моделей. Тут на хлопчика чекає серйозна робота з викруткою, гайковим ключем, гвинтиками і гайками.

        Таке рішення дозволяє не тільки навчити дитину працювати з справжнім інструментом, але і розвинути у нього:

  • уважність до деталей і посидючість;
  • координацію рухів і послідовність;
  • уяву і просторове мислення;
  • логіку і вміння розраховувати;
  • дрібну моторику і зорову пам'ять.

        Крім того, хлопчик уже з раннього дитинства познайомиться з основними деталями і пристосуваннями, з якими йому доведеться часто стикатися у дорослому житті, а також навчиться з ними працювати.

        Ще однією перевагою такого типу конструктора є універсальність. Він підходить для створення машинок, паровозів, вертольотів, роботів, мотоциклів і всього, чого тільки забажає малюк.
Де купити якісний металевий конструктор?

        Придбати металевий конструктор ви зможете в нашому інтернет-магазині. Тут представлені набори з різною кількістю деталей, завдяки чому можна підібрати оптимальний варіант для своєї дитини. Рекомендуємо вам також магнітні конструктори, які незмінно подобаються як дітям, так і дорослим.

        Визначитися з вибором допоможуть детальні описи і можливість порівняння, з якою ви не упустите жодної важливої ​​деталі.


©IQgra, 2016
Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)