Набори доктора


Набори доктора

 Дитячі набори доктора зі звуком і світлом, набори доктора в валізках, великі набори доктора на візку, аптечки для дітей, дерев'яні аптечки - все чим так люблять грати діти.
   Діти люблять грати в ігри, що дозволяють наслідувати дії дорослих або програвати життєві ситуації. Особливе місце серед таких занять займають гри в лікаря і в лікарню з використанням іграшкових інструментів. Перші набори доктора можна купити вже дворічному малюкові, адже саме в цьому віці діти усвідомлено знайомляться з лікарем. У лікарню з величезним задоволенням грають як хлопчики, так і дівчатка з самого раннього віку і до школи.

Яка користь дітям від гри в Лікаря?
     Повторюючи дії дорослих, діти напрацьовують особистий досвід поведінки в тих чи інших побутових ситуаціях, а також включаються в захоплюючий процес пізнання навколишнього світу. Приходить момент, коли копіювати батьків і близьких родичів стає менш цікаво, з'являється бажання спробувати себе в ролях, що відповідають основним відомим професіями.
     А оскільки з лікарями і походами в лікарню, так чи інакше, дитині доводиться стикатися досить часто - як при хворобі, так і при планових оглядах, щеплення, комісіях, то ця тематика однозначно є однією з найбільш затребуваних дітками.
     Під час такої гри в доктора дитина може не тільки "вилікувати" улюблену іграшку або батьків, а й отримати набагато більшу користь від такого процесу. Будь-яку дитину лякає невідомість, особливо перед походами в поліклініку. І якщо люблячі батьки зможуть знайти час і створять ігрову обстановку, яка пояснює, що і як відбувається, наприклад, при візиті до стоматолога чи під час щеплення, з використанням дитячих наборів лікаря, то малюкові буде набагато спокійніше бути пацієнтом на прийомі у лікаря. І навпаки, вже після візиту до лікаря корисно для дитини самому висловити свої враження в ігровій формі - можливо, йому захочеться проявити велику турботу про пацієнта, підібрати заспокійливі слова. Дитина знайомиться з інструментами лікаря через дитячий стетоскоп, іграшковий шприц і іграшковий градусник. Маленькі пацієнти можуть познайомитися з інструментами стоматолога за допомогою наборів для ліплення Зубастик, в яких можна ставити іграшкові пломби і навіть виривати зуби. Набір маленького стоматолога стане справжньою розрадою для дитини, якій тільки що вирвали молочні зуби.
     Саме так відбувається адаптація і соціалізація дитини під час нескладної і захоплюючої гри.

Користь від гри з набором лікаря полягає в:
  • розвитку соціальних, побутових навичок,
  • адаптації до процесів, що відбуваються на прийомі у лікаря,
  • подоланні страхів, моментів незручності,
  • розширенні словникового запасу дитини,
  • включенні в рольові ігри, розвитку уяви,
  • можливість прояву, розвитку емоцій, співпереживання, жалю,
  • тренування дрібної моторики, що спричиняє розвиток мови.

Де купити дитячі набори доктора?

     Магазин дитячих розвиваючих іграшок IQgra.com.ua пропонує Вашій увазі широкий асортимент рольових ігор, в тому числі Дитячі набори Лікар Плюшева, набори лікаря в валізках, кейс лікаря Пеппі, Ігровий набір Аптечка Keenway (K30578), Ігровий набір Юного лякаря (K30577), Keenway, Лялька BABY BORN - Лікар,, Міла з набором доктора 5238, І інші набори лікаря. Ви зможете вибрати на свій смак і розсуд набір, що задовольняє максимуму Ваших побажань і який доставить радість дитині. Купуйте іграшковий набір лікаря і подаруйте задоволення Вашому чаду!     

    Ми знаходимося в м. Дніпро і відправляємо замовлення по всій території України і за її межі. Після оформлення замовлення, з Вами зв'яжеться наш консультант і в лічені дні товар буде вже у Вас.

Показано з 1 по 24 із 61 (всього 3 сторінок)