Монополія Настільна гра


Монополія Настільна гра

Монополія

Монополія - ​​настільна гра, найпопулярніша в світі. Це безсмертний хіт.

Кращі настільні ігри для всієї родини це економічні гри такі як Монополія, Менеджер, Мільйонер, Капіталіст, Капітал.

У чому секрет популярності Монополії? Можливо це пов'язано з практичністю гри. Все як в житті. Цей бізнес-тренажер вчить ефективно поводитися з грошима.

Правила гри Монополія.

Класична версія пропонує гравцям зайнятися торгівлею нерухомістю. У кожного гравця є стартовий капітал, деяка кількість паперових грошей. На ігровому полі, Фішки гравців рухаються по полю, заробляючи зарплату. Відкладаючи зароблені гроші гравці можуть купувати нерухомість. Менеджер повинен ефективно управляти придбаним майном, здаючи його в оренду і лізинг. По ходу гри гравців чекають несподіванки. Картки шансу допомагають поповнити Капітал, а картки благодійність зменшують баланс гравця. Менеджер бере участь в аукціонах і отримує можливість здійснювати операції для розширення своєї Імперії. Чия Імперія розростеться швидше, хто з гравців перший зможе накопичити капітал для покупки всієї нерухомості інших гравців, той і виграє.


Класична монополія.

З часів Великої депресії пройшло майже століття. Класична Монополія зазнала змін. У різних варіантах тепер можна викуповувати нерухомість, будувати готелі, створювати бізнес, купувати підприємства содавать філії. Замість карток нерухомості в грі можуть бути пластикові фігурки будиночків і металеві фішки. Карта може бути різних розмірів. Велика монополія може замість купюр мати карту і термінал для підрахунку доходів. Монополія де зелена коробка комплектується зручним органайзером.

Сьогодні можна купити в інтернет магазині як класику, так і альтернативні варіанти Монополії. Для дітей від 6 років краще купити дитячу Монополію, де вся сума грошей становить до 100. Для гри від 8 років варто купувати укорочені версії, які за часом тривають не більше години. Для дорослої компанії підійде багаторівневі варіанти гри, з додатковими можливостями.
Показано з 1 по 24 із 39 (всього 2 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -17%
 Настільна гра  Ферма Люкс - mlt ferma_lux