Сімейні і для вечірок


Сімейні і для вечірок
     "Настільні сімейні ігри та ігри для вечірок"

        Замовити і купити настільні сімейні ігри та ігри для вечірок можна в інтернет-магазині "IQgra". Доставка: Україна, всі регіони. Фактичне місце розташування магазину - Дніпро.

        Сімейні настільні ігри являють собою певний тип ігор, що мають широкий віковий діапазон для гравців.

        Правила та сценарії сімейних настільних ігор розроблені таким чином, щоб гра була зрозуміла найменшим і цікава дорослим членам сім'ї. Кількість гравців в сімейній настільній грі зазвичай від трьох і більше.

        Настільні ігри для вечірок багато в чому перегукуються з сімейними, з тією лише відмінністю, що ігри для вечірок можуть проходити в більш активному режимі і з більшою кількістю гравців, ніж, наприклад, в сімейних настільних іграх.

        Такі настільні ігри можуть використовуватися в більш інтенсивному режимі, тому якість використовуваних у виробництві гри матеріалів повинна бути на високому рівні.

        Купити хорошу настільну гру не завжди просто. Різноманіття вибору вимагає чималого часу на докладне вивчення правил і опису.

        У таких випадках інтернет-магазин «IQgra» - це кращий варіант. Покупець не обмежений за часом, а навпаки має можливість детально і докладно вивчити інформацію на сайті про кожну настільну гру, подивитися фото, прочитати опис.

        Купити настільну гру для вечірок часто виявляється хорошим рішенням при підборі подарунка.

        Замовити з доставкою настільну гру в інтернет-магазині «IQgra» буде зручно, якщо покупець не має вільного часу для походів по магазинах.

        У нашому інтернет-магазині представлені наступні виробники настільних ігор: Gigamic, Granna, Melissa & Doug, Ranok-Creative, Ravensburger, Smart Games, Tactic, Arial, Данко, Стиль життя, ТАТО.

©IQgra, 2016

 
Показано з 1 по 24 із 388 (всього 17 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -17%
 Настільна гра  Ферма Люкс - mlt ferma_lux