Лялька, що говорить, інтерактивна - поговорить з Вашою дитиною, заспіває пісню або розповість казку


Лялька, що говорить, інтерактивна - поговорить з Вашою дитиною, заспіває пісню або розповість казку

         Інтерактивна лялька - це інтерактивна іграшка з величезними можливостями. Вона підходить для дітей різних вікових категорій, дозволяючи прискорити їх розвиток і прищепити всі необхідні в подальшому житті навички.

     Інтерактивна лялька може вимовляти до 1000 різних фраз, що пояснюється наявністю спеціального електронного механізму. Такі здібності іграшки дозволяють урізноманітнити будь-яку гру, а також істотно збільшити словниковий запас самої дитини завдяки частому використанню нових для нього фраз і слів.

      Інтерактивна лялька стане не просто улюбленою іграшкою Вашої дочки, вона буде її подружкою, з якою можна ділитися секретами, позбутися від нічних страхів і боязні засипати в своєму ліжечку. До того ж з такою лялькою ніколи не буде нудно, тому дитина зможе вдосталь награтися, навіть не виходячи з дому.

У чому переваги інтерактивної ляльки?

      Інтерактивна лялька - унікальна іграшка, позитивно впливає на розвиток:

  • пам'яті;
  • комунікативних навичок;
  • уважності;
  • уяви;
  • логічного мислення;
  • координації дій.

     Все це сприяє ранньому розвитку Вашої дитини і формуванню у неї таких необхідних навичок, як самостійність, турботливість і відповідальність.

   Крім того, інтерактивна лялька може бути запрограмована на вивчення іноземних мов, дозволяючи підготувати дитину до подальшого навчального процесу. Також інтерактивна лялька вміє ставити питання і відповідати на них, показуючи малюкові приклад можливої побудови розмови, що є своєрідним шаблоном поведінки, а також дає можливість засвоєння нової важливої ​​інформації в ігровій ненав'язливій формі.

    Інтерактивна лялька може виконувати і функції няні, розповідаючи дитині улюблені казки, вивчаючи з нею дитячі пісеньки і вірші. Можливість зміни зберігається на чіпі записів і дозволяє істотно продовжити актуальність іграшки, кожен раз підігріваючи до неї інтерес маленької принцеси.

Як підійти до вибору відповідного варіанту інтерактивної ляльки?

      У нашому магазині представлений величезний вибір інтерактивних ляльок кращих виробників іграшок. Всі вони виготовляються з високоякісних гіпоалергенних матеріалів, що гарантують відсутність негативного впливу на здоров'я Вашої дитини.

     Крім того, наша продукція повністю відповідає всім нормам безпеки та експлуатації, що підтверджується наявністю сертифікатів відповідності.

     Пропонуємо Вам також завітати до нас в рубрику ляльок Baby Born, які вже давно завоювали дитячу любов.      

    Ми цінуємо час наших покупців, тому реалізували для Вас можливість швидкого замовлення. Завдяки цьому, Ви більше не будете втрачати купу часу на проходження реєстрації та заповнення анкет сайту.

© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 43 (всього 2 сторінок)