Годинники для дітей


Годинники для дітей

            Час - складне абстрактне поняття. Настає день, коли малюкові необхідно допомогти розібратися, як користуватися годинником і що ж таке час. Завдання не з легких, але тут на допомогу батькам приходять розвиваючі та навчальні іграшки з нашої категорії годинники для дітей.

            Процес навчання поняттю «час» повинен проходити в ігровій формі, в іншому випадку малюк може втратити будь-який інтерес. Насамперед дитина повинна зацікавитися самою іграшкою.

            Зверніть увагу на оформлення іграшок-годинників для навчання. Яскраві і барвисті - вони покликані захопити і зацікавити дитину. Крім стрілок, які можна рухати, такий годинник може включати в себе рахунки, цифри, кольорові блоки, календар з назвами місяців і пір року, назви днів тижня, розпорядок дня.

            Цікавим для малюка буде звуковий плакат. Дитина сама буде натискати на різні частини такого плаката і кожен раз дізнаватися щось нове. Іграшка-годинник з цифрами, що виймаються з циферблата, познайомить дитину з геометричними фігурами, адже цифру можна вставити тільки в отвір певної форми.

Чи є необхідність у покупці дітям годинників? 

            Без сумніву, іграшки, представлені в цій категорії, є розвиваючими. Поняття часових проміжків, дрібна моторика, увага, кмітливість, поняття закономірності і взаємозв'язку подій і явищ - це і багато іншого дізнається малюк в процесі цікавих і розвиваючих ігор з годинником.

Можливо, зацікавлять дерев'яні іграшки      

            Познайомте Вашого малюка з поняттям «час», навчіть основам планування свого дня. Такі навички знадобляться Вашій дитині не тільки в дитинстві, але і в дорослому житті.       

            Відомі виробники "Bino", "Viking Toys", "Lisciani", "K`S KIDS", "Мир дерев'яних іграшок", "Технок", "Знавець" - це гарантія якості і безпеки іграшок для Ваших дітей. 

            Замовляйте ці та інші іграшки в нашому інтернет-магазині «IQgra».

©IQgra, 2015

   
Показано з 1 по 24 із 31 (всього 2 сторінок)