Монтессорі розвиваючі іграшки


Монтессорі розвиваючі іграшки
    Методика Монтессорі та розвиваючі іграшки на сьогоднішній день набирають популярність.

Завдяки сучасним реформам в освіті дитячі дошкільні установи тепер мають можливість закуповувати розвиваючі іграшки дидактичні посібники та іграшки Монтессорі за бюджетні кошти, а не за рахунок батьківських внесків.

Методика Марії Монтессорі не нове відкриття наших реформаторів. Ця методика пройшла випробування роками. Вперше про неї стало відомо в 1906 році, і з тих пір активно використовується в різних навчальних закладах у всьому світі.


    Суть методу полягає в тому, що кожна дитина абсолютно унікальна і, відповідно, для розкриття максимуму потенціалу з самого раннього віку, вимагає до себе персонального підходу. Завдання педагогів виховати самостійну, допитливу дитину в безпечному середовищі Монтессорі. Кожна дитина допитлива від природи і вона із задоволенням вивчає все, що її оточує. Вихователі повинні організувати діяльність дитини за допомогою розвиваючих іграшок та дидактичних посібників, без втручань в гру дитини, тільки за допомогою спостереження і вивчення її психологічних потреб.


    Основа методу полягає в тому, що формується середовище Монтессорі з безліччю розвиваючих іграшок та автодидактичних посібників. Цікавість дитини призводить її до навчальних іграшок за допомогою яких вона отримує нові знання. На Середі Монтессорі зупинимося детальніше. Предметно розвиваюче середовище Марії Монтессорі спонукає дитину розкривати свої можливості. Розвиваюче середовище ділиться на зони, зона практичного життя, сенсорна кімната, зона розвитку мовлення, математичний куточок і зона знайомства з навколишнім середовищем.


    Розвиваюче середовище практичного життя. У цій зоні дитина вчиться самообслуговуванню. Вона вчиться наливати і переливати воду, вчиться різати овочі, вчиться одягатися, зав'язувати шнурки, вчиться відкривати і закривати двері, відкривати замки на дверях.


    Сенсорна світла кімната. Тут вона знайомиться з розміром предметів: рожева вежа, коричнева сходи. Формами: рамки, вкладиші, циліндри. Фактурами: Тактильні долоньки, тактильне лото, теплові таблички, пірамідка м'якуш Розумник, з різними наповнювачами, чорний ящик, коробочки Монтессорі. Квітами: кольорові таблички, кольорові циліндри, кубики Цветняшки, кольорові плашки. Сенсорна середа яскрава і барвиста. Сенсорна кімната наповнена іграшками для розвитку дрібної моторики: лабіринтами пірамідками з шестернями, шнурівками. Але найбільш популярним і цікавим є навчальний набір Дари Фребеля.


    Середа розвитку мовлення включає в себе шорсткі букви, великі і малі трафарети для письма, дерев'яні літери, стенди для складання слів з магнітних букв і навіть кубики Зайцева, магнітні кубики для читання.


    Підготовлене середовище математики складається з дидактичних посібників, які допомагають побачити математику. Правильне розташування методичних посібників спонукають дитину доторкнутися до світу математики, помацати її, побачити. У математичної середовищі Монтессорі розташовані золотий матеріал, палички Кюїзенера, Числові штанги, біномінальні і тріномінальние куби, ваги.

    

    Підготовлене середовище Монтессорі знайомство з навколишнім середовищем складається з пазлів і вкладишів на тему географії, ботаніки, зоології.


   Також буде цікаво: Методики Никітіна

    Методичні посібники Монтессорі: визначність цієї системи навчання полягає в тому, що в ньому застосовуються спеціальні матеріали, які є найбільш цікавими і привертають увагу для завжди допитливих дітей, при цьому дають можливість досягнення максимального навчального ефекту. Дітей вчить все, що їх оточує. В результаті, дитина в процесі гри з розвиваючими іграшками Монтессорі сама того не помічаючи, набуває важливі навички і знання. Навчання відбувається дуже легко і цікаво.


   В процесі гри діти вчаться пізнавати навколишній світ, відбувається розвиток дрібної моторики, логіки і просторового мислення, а також тренуються навичок самообслуговування.

    Як ви вже помітили в статті крім Марії Монтессорі присутні і інші прізвища. Марія Монтессорі багато іграшок придумала сама. Надалі її послідовники стали поповнювати її методику новими іграшками та навчальними посібниками.


    Купити Посібники Монтессорі можна в нашому інтернет - магазині. Вся представлена ​​продукція виготовлена ​​виключно з абсолютно безпечних в екологічному відношенні матеріалів. Підтвердженням є наявність санітарно-гігієнічних висновків, сертифікатів якості та безпеки. З бюджетними організаціями працюємо за безготівковим розрахунком з наданням всіх документів.© IQgra, 2018Показано з 1 по 24 із 623 (всього 26 сторінок)

Лідер продажу!
Сортер Монтессорі розвиваюча гра
Лідер продажу!
Знижка -10%
Набір Дари Фребеля 15 в 1 дидактичні ігри - der 056