Магнітні ігри, дорожні, компактні для дітей від 4 років


Магнітні ігри, дорожні, компактні для дітей від 4 років


    Плануєте тривалу поїздку? У лісі, на морі, на дачі, в старовинному замку або в сучасному готелі - хороша настільна гра доречна весь час. Навіть в найбільш маленьку сумку або дитячий рюкзачок вміститься гра в невеликій коробочці, а в батьківську валізу можливо укласти відразу кілька ігор!

    Вибираючи ігри в дорогу, придбайте набір, відштовхуючись від числа учасників. За обсягом і вагою всі дорожні настільні ігри майже рівні: маленькі, нескладні, малогабаритні. Тому найважливіший аспект підбору - цікава тематика.

Кому які: підбираємо настільні забави в дорогу.

    Відвернути від дорожньої нудьги дитину 3-4 років можуть допомогти ігри з кубиками і картками. Вони націлені на швидкість реакції і зосередженість, змушують концентруватися, тому грунтовно і на довгий час захоплюють маленьких мандрівників.

    Для одного або двох можна придбати головоломки. У нас прекрасний асортимент магнітних ігор з головоломками декількох рівнів складнощів. Магнітна основа не дає можливість елементам висипатися, а малогабаритна коробка - всього 16 * 16 см - вміститься і в жіночу сумочку, і в дитячий рюкзачок. З числа магнітних ігор є і різноманітні види доміно, хрестиків-нуликів, риболовлі.

    Ніколи не залишається без уваги і «Морський бій», причому в нього з однаковим азартом борються як хлопчики, так і дівчатка.

    Для компанії 2-6 підлітків і дорослих набагато краще придбати дорожні настільні ігри карткового чи абстрактного типу: різноманітні варіанти «Мафії», «Манчкін». Непогані тим, що в будь-який час можна перерватися, а потім продовжити з відповідного місця.

    У чоловічій аудиторії від 4 років і старше популярні шашки, шахматишки і нарди на магнітній дощечці.

    Вибирайте, купуйте настільні ігри в інтернет магазині "IQgra" і не забувайте брати з собою в дорогу!
Показано з 1 по 24 із 192 (всього 8 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -10%
Шахи MC 1178/8899 3 в 1 (шахи, шашки, нарди)