Головоломки для дітей


Головоломки для дітей

      Категорія «Головоломки» представлена Вашій увазі в трьох рубриках: «Пазли дерев'яні», «Пазли механічні», «Кубик Рубіка».

Що таке дитяча головоломка?     

    Що ж таке головоломка? Це завдання, для вирішення якого необхідно застосувати неординарні здібності і нестандартний підхід. Вчені довели, що чимало головоломок діти вирішують швидше, ніж дорослі. Пояснюється це тим, що дитячий розум знаходить рішення за допомогою уяви і інтуїції, а дорослі намагаються знайти рішення, спираючись на конкретні знання. Саме тому головоломки розвивають креативне, нестандартне мислення.

     Дерев'яні головоломки представлені в нашому інтернет-магазині в самих різних варіантах для діток від 3 років і вище. Це надзвичайно цікаві завдання, які дитина з превеликим задоволенням захоче вирішити самостійно або разом з батьками і друзями.

       Дерев'яні головоломки від виробників: «Smart Cube», «Дудков», «КрутьВерть», «МДІ» Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині "IQgra".

       Підбірка механічних головоломок так само зацікавить Вас і Ваших дітей. Кожна головоломка цікава по-своєму, і в кожній потрібно вирішити нестандартну задачу. Лабіринти, дзеркальні відображення, вузли, математичні, НеоКуб, геометричні - вибирайте будь-які розвиваючі головоломки для Вашої дитини. Механічні головоломки від виробників: «Recent Toys», «Smart Cube» користуються величезною популярністю.

     Відомі у всьому світі головоломки типу «Кубик Рубіка» відмінна зарядка для розуму. Зверніть увагу на ці головоломки, ними захоплюються діти і дорослі. Існують навіть конкурси та змагання на швидкість складання кубика Рубіка. Ви зможете купити мегамінкс, кубик-рубик пірамідку, Скваер, дінокуб, і інші незвичайні головоломки.

Можливо Вас зацікавить: палички Кюїзенера

     Ігри з головоломками розвивають увагу, спритність, кмітливість, аналітичні здібності, дрібну моторику, математичні здібності, просторове сприйняття, логіку, пам'ять, інтуїцію.

Головоломка кращий подарунок чоловікам на День Святого Валентина.

       Купуйте іграшки в інтернет-магазині "IQgra" - це вигідно і зручно!
Показано з 1 по 24 із 299 (всього 13 сторінок)