Дитячі музичні інструменти


Дитячі музичні інструменти

            Музичний інструмент це розвиваюча іграшка,

отримана у подарунок, завжди приносить величезну радість дитині. Наш інтернет-магазин пропонує Вам познайомитися з категорією «Музичні інструменти». Це чудові іграшки зразкової якості від перевірених роками виробників - Battat, Bino, Boikido, Melissa Doug, Світ Дерев'яних Іграшок.
 
            Для Ваших діток ми раді запропонувати маракаси, ксилофони, губні гармошки, кастаньєти, бубонці, дзвіночки на браслеті, дудочки, гітари, набори з музичними інструментами, барабани, Електросинтезатор і багато іншого.
 
            Музичні іграшки відносяться до категорії розвиваючих. І це неспроста, адже звуки дитина розрізняє набагато раніше, ніж починає розуміти мову. Тому малюкам так подобаються брязкальця. Звуки допомагають дитині пізнавати світ. А в цій справі музичним інструментам немає рівних.


З якого віку можна купувати дітям музичні інструменти?

 

            Для музикантів наймолодшого віку ми пропонуємо дзвіночки, кастаньєти, маракаси, ксилофони. Яскраві, красиві, з приємним звучанням і абсолютно безпечні музичні інструменти. Ваш карапуз буде радісно «музикувати», відчуваючи справжнє захоплення. Що ж розвиває маля, граючи в такі іграшки? Розвивається асоціативне мислення, оскільки дитина починає розуміти зв'язок руху зі звуком, дитина усвідомлює, що чим сильніше вона махає ручкою, тим голоснішим стає звук, а це вже причинно-наслідковий зв'язок. Одні інструменти звучать тихіше, інші голосніше, малюк починає розумітися у властивостях предметів. За допомогою таких доступних інструментів ви зможете дати дитині початкову музичну освіту.
     
            Дошкільна музична освіту дітей передбачає використання великої кількості різних дитячих музичних інструментів. У процесі гри на дитячих музичних інструментах розвиваються музичні здібності - насамперед, усі види музичного слуху: звуковисотний, метроритмічний, ладогармонічний, тембровий, динамічний і почуття музичної форми.
 
            Для старших діток вибір музичних інструментів в нашому інтернет-магазині дуже широкий. Барабан дозволить дитині відчути себе справжнім ударником, на ксилофоні можна зіграти унікальну мелодію і відчути себе композитором, губну гармошку можна скрізь носити з собою, а гітара - чудовий інструмент для імпровізацій і розвитку музичних здібностей. Сприйняття звуків, розвиток музичного слуху, почуття ритму, координації рухів, можливість самовираження - все це переваги музичних інструментів.
Можливо, Вас зацікавить дитяча мозаїка            Ні для кого не секрет, що і дорослі іноді люблять пограти на дитячих музичних інструментах. Сімейний оркестр - ось найкраще рішення! І світове турне Вам забезпечене!

Показано з 1 по 24 із 231 (всього 10 сторінок)

Лідер продажу!
Дерев'яна іграшка Тріскачка - mpl md 2179
Лідер продажу!
Бубенці з ручкою Руді (Д322у)