Конструктори LEGO Ninjago


Конструктори LEGO Ninjago
ЛЕГО Ніндзяго - конструктори для справжніх шанувальників Ніндзя!

Если вы одновременно фанат боевых искусств и конструкторов ЛЕГО, то эта серия не оставит вас равнодушным! Тематическая серия ЛЕГО Ниндзяго дарит море эмоций всем детям во многих странах мира.

Иметь у себя в коллекции конструктор ЛЕГО Ниндзяго мечтает каждый ребёнок. Особенно эта серия полюбилась мальчикам. Игрушки ЛЕГО Ниндзя подарят детям захватывающие бои, сражения и незабываемые эмоции.


Якщо ви одночасно фанат бойових мистецтв і конструкторів ЛЕГО, то ця серія не залишить вас байдужим! Тематична серія ЛЕГО Ніндзяго дарує море емоцій усім дітям у багатьох країнах світу.

Мати у себе в колекції конструктор ЛЕГО Ніндзяго мріє кожна дитина. Особливо ця серія полюбилася хлопчикам. Іграшки ЛЕГО Ніндзя подарують дітям незабутні емоції від захопливих битв.

Історія створення LEGO Ninjago

Серія LEGO Ninjago - це захоплюючий світ ніндзя, які протистоять силам зла. Тема ніндзя була присутня в колекціях конструктора з 1998 по 2000 роки. І довгий час цю тему не розвивали. Але в 2011 році компанія ЛЕГО порадувала всіх своїх шанувальників, відновивши довгоочікувану серію LEGO Ninjago.

Заснований на популярному мультфільмі, конструктор LEGO Ninjago швидко здобув популярність. У ньому легендарні ніндзя борються проти лиходіїв, які намагаються зруйнувати мир. Вашій дитині неодмінно сподобається зустріч з усіма персонажами даної серії, яких вона відразу впізнає. Море позитиву і захоплених емоцій гарантовано!

Упевнено можна стверджувати, що серія LEGO Ninjago стала сенсацією 2011 року. Лінійка конструкторів відрізняється неймовірно яскравими кольорами і бойовим настроєм. Реалістична зброя, засідки, тренувальні храми, замки, продумані персонажі - ось що виділяє цю серію і робить її бажаною для дітей.

Лего Ніндзяго привертає увагу цікавим ігровим сюжетом, в якому тільки від вас залежить розв'язка історії. Саме це і є причиною любові до конструкторів ЛЕГО у всьому світі - і до LEGO NINJAGO зокрема.
Показано з 1 по 24 із 36 (всього 2 сторінок)