Магнітні конструктори Магнікон, Magformers, Геомаг, Неокуб


Магнітні конструктори Магнікон, Magformers, Геомаг, Неокуб

Магнітний конструктор - це одночасно стильний аксесуар і захоплива головоломка, яка сприяє зняттю стресу, розвитку дрібної моторики, а отже - тренуванню мозку.

     Він стане чудовим варіантом подарунка керівникам, діловим партнерам, співробітникам і навіть дітям. Магнітний конструктор - це іграшка для дорослих і для дітей.

     Магнітний конструктор дозволить з користю провести час, відволіктися від буденних проблем і виплеснути негативні емоції. З його допомогою можна створювати різні фігури, моделювати цікаві конструкції.

    Гладкі металеві кульки дуже приємні на дотик, працювати з ними легко, а велика сила зчеплення не дозволить частинам конструктора розгубитися.

    Різноманіття прийнятих конструктором форм дозволить розвинути уяву, переносячи вас у світ фантазії.

Чим цікавий і корисний магнітний конструктор?

    Магнітний конструктор або НеоКуб, як його часто називають, складається з безлічі намагнічених нікельованих кульок. Він дуже компактний, тому завжди може знаходитися під рукою. Робота з цією головоломкою сприяє розвитку:

  • дрібної моторики, що має важливе значення в будь-якому віці;
  • рухової функції суглобів, гнучкості і чутливості пальців;
  • логічного і просторового мислення;
  • уяви.

    Також рішення головоломки потребуватиме від вас концентрації уваги і зосередженості.

Де можна купити оригінальний магнітний конструктор «НеоКуб»?

    Придбати магнітний конструктор «НеоКуб», як і динамічний конструктор та багато іншого, ви можете в нашому магазині розумних іграшок «IQgra». Ми гарантуємо вам високу якість товару і приємну політику ціноутворення. Здійснити покупку ви зможете в один клік, економлячи власний час, а наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами для узгодження всіх деталей замовлення.                                                                                                                                                                

     Також звертаємо вашу увагу на те, що «НеоКуб» не призначений для дітей, молодших 16 років, що обумовлено малим розміром деталей головоломки.


©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 187 (всього 8 сторінок)