Спортивний інвентар


Спортивний інвентар
 Спорттовари - це найкорисніші та розвиваючі ігри для дітей.

 Адже спорт активізує роботу мозку. Устаткування спортивного куточка в садку, школі і вдома дуже важливо.

Ортопедичні килимки і мати для садочків та ігрових кімнат, обладнання для початкової школи. У нашому магазині ви можете купити спортивне обладнання для спортивних куточків. Боулінг, кеглі, кольцеброси, гольф, скакалки, обручі, гімнастичні палиці, набори для міні баскетболу, м'ячі різних розмірів і з різних матеріалів.

Ортопедичні килимки і мати для садочків та ігрових кімнат, обладнання для початкової школи.

У нашому магазині ви можете купити спортивне обладнання для спортивних куточків. Боулінг, кеглі, кольцеброси, гольф, скакалки, обручі, гімнастичні палиці, набори для міні баскетболу, м'ячі різних розмірів і з різних матеріалів. 

Кожна дитина мріє про велосипед. Подаруй їй мрію!     

    Кожен батько хоче, щоб його дитина була здорова, активна, проводила час надворі. Найкращий засіб організувати активний відпочинок це купити дитині велосипед, ролики або самокат, які зараз пропонуються у великій різноманітності і на будь-який смак. У нас ви маєте можливість купити м'ячі, набори для різних видів спорту, такі як ігри в бадмінтон, футбол, бокс, баскетбол та ін. Підбір цих товарів залежить від віку дитини, його переваг і допомозі батьків у виборі.

     У нас Ви знайдете велосипеди в різних вікових категоріях і з різним дизайном, починаючи від велосипедів з батьківською ручкою для діток від 9 місяців, триколісних велосипедів для малюків і двоколісних моделей від 3 років і закінчуючи гірськими і шосейними велосипедами. Для діток менших на велосипедах нанесені зображення улюблених героїв мультфільмів, а для підлітків різна кольорова палітра велосипедів в стилі спортивних моделей.

   Також можна купити самокат - відмінний транспортний засіб для малюків, починаючи від 1 року. Однією з головних переваг самоката є його легкість, і його дуже зручно брати з собою на прогулянку, після чого компактно скласти, в порівнянні з тим же велосипедом. У нас представлені різні моделі як двоколісні, так і більш стійкі - триколісні з різним дизайном, розміром і ціною.

   Одним з найпопулярніших зараз товарів для дітей є машина-штовхач, яка підходить як дівчаткам, так і хлопчикам вже з 1 року і викликають купу позитивних емоцій у дитини.

  Що стосується роликів, то вони також є одним з найбільш омріяних подарунків приблизно з 5-ти років. У нас представлені і універсальні, і розсувні моделі за різною ціною і кольором.

   Для діток трохи старше вже можна придбати скейт, за допомогою якого добре розвивається почуття рівноваги і координація рухів.

   У нас Ви знайдете і багато інших варіантів спортивних товарів, які дозволять дитині залишатися активною і радісною, а ми зможемо підібрати для Вас найбільш відповідне рішення.

    Вибираючи спорт товари у нас, Ви можете бути впевненими в якості продукції та максимально швидку доставку, так як ми цінуємо кожного клієнта.


© IQgra, 2017-2019