Блокові конструктори аналоги Лего Дупло різної тематики для маленьких дітей


Блокові конструктори аналоги Лего Дупло різної тематики для маленьких дітей

        Купити блоковий конструктор - аналог Лего "Дупло" - порада для батьків, які бажають організувати для своїх дітей корисне проведення часу. Адже ця захоплива гра не тільки подарує малюкові багато позитивних емоцій, а й сприятиме розвитку важливих навичок і вмінь.

Чому варто купити конструктор?

        Конструктор - аналог Лего Дупло унікальна іграшка, яка буде цікава дітям будь-якого віку. З його допомогою дитина може втілювати в життя свої фантазії та ідеї.

        Купити конструктор - аналог Лего Дупло слід для того, щоб забезпечити малюкові розвиток:

  • комунікативних навичок. В процесі гри дитина буде спілкуватися з дорослими або однолітками, відточуючи майстерність побудови речень і постановки інтонації;
  • дрібної моторики рук і координації рухів. З'єднання між собою невеликих деталей буде тренувати спритність дитячих ручок і вдосконалювати координацію;
  • логічного і просторового мислення. Процес конструювання змусить малюка думати логічно, підбираючи правильні варіанти вирішення чергового завдання, а також представляти готовий об'єкт. 

      Крім цього, за допомогою конструктора можна вивчати різні кольори і відтінки завдяки наявності барвистих блоків, а також геометричні фігури.

Ви наочно зможете пояснити дитині роботу деяких законів фізики і проектування.


Де купити конструктор?

     

        Якщо ви шукаєте, де недорого купити конструктор - аналог Лего Дупло, то магазин розумних іграшок IQgra до ваших послуг. У нас представлений широкий асортимент недорогих блокових конструкторів, які є якісними аналогами «Лего». У нашому магазині ви зможете купити конструктор як для хлопчика, так і для дівчинки, не витрачаючи дорогоцінний час на тривалі пошуки відповідного варіанту.

        Також рекомендуємо Вам звернути увагу на рубрику з рольовими іграми на тему Лікарня - рідко який малюк не любить погратися в лікаря, тому такий подарунок точно припаде до душі.© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)