Купити Механічні 3D пазли Ukrainian Gears і Wood Trick повний асортимент


Купити Механічні 3D пазли Ukrainian Gears і Wood Trick повний асортимент

 Дерев'яні конструктори для дорослих і підлітків - це завжди хороший подарунок. Ми пропонуємо купити Конструктор Механічний 3d-пазл UGears або Wood Trick!

       Усі знають, як складно вибрати подарунок для хлопчика-підлітка або для колеги по роботі. Механічні 3d пазли - це захопливий і корисний конструктор, який не залишить байдужим жодного підлітка, а також дуже сподобається дорослим.

 3 причини купити механічні 3D пазли

  1.  Механічні 3d пазли заворожують своїм виглядом. Велика кількість шестерень, які крутяться, чіпляються один за одного і приводять в рух цілі конструкції. Дерев'яні 3d пазли нагадують найточніший годинниковий механізм. Дивовижний краєвид має зібрана з 3d пазла механічна Квітка -шкатулка і механічний Театр.   

 Конструктор Механічний 3d-пазл UGears  Квітка-шкатулка

    2. Механічні 3d пазли - це конструктор, що дозволяє отримати як результат цілком функціональний рухомий транспорт, наприклад, механічний Трактор, Трамвай, Комбайн, Вантажівка. Дерев'яні конструктори в збірці не лише цікаво виглядають, але й рухаються за допомогою системи шестерень.

 Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Вантажівка UGM-11

    3. Механічні 3d пазли - це відмінний подарунок для колег по роботі, як корпоративний подарунок. Ну тільки подумайте, що може бути краще, ніж функціональний сейф із натяком на хороший дохід.

  Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Сейф

              4. Четверта причина Купити механічні 3d пазли доволі проста, вони справді є найцікавішою іграшкою - і Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Фабрика роботів є доказом цього. Фабрика роботів UGears гідна захоплення. Спочатку ми збираємо з дерев'яних деталей конструктора Фабрику, а потім фабрика збирає роботів.

 Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Фабрика роботів

     На прикладі механічних конструкторів підлітків знайомлять із основами механіки і фізики, наочно демонструючи дію багатьох теорій і законів, а також з різними геометричними фігурами і площинами.

      Але головними перевагами таких іграшок є: 

  • екологічність. Наші 3d пазли виготовлені з високоякісного фанерного листа без застосування токсичних матеріалів і фарби; 
  • точність виконання. Завдяки спеціальній технології виробництва всі елементи конструктора легко з'єднуються між собою, формуючи готову іграшку;
  • міцність. Механічні 3d пазли виготовляють з матеріалів, які забезпечують довговічність готовій іграшці при дотриманні умов її використання.
    У нас ви можете купити новинки конструкторів UGEARS сейф, паровоз, шкатулку і вантажівку. Увага вже в продажу НОВИНКА 2017 року Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Фабрика роботів і Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Маніпулятор на рейках! Поспішайте купити.                                         

    Доволі часто нам ставлять запитання, що подарувати чоловікові або співробітникам на Новий рік? Цей недорогий подарунок точно сподобається вашим чоловікам - Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Фіджет Кораблі, Літак, Транспорт. В один набір входить 4 моделі.

 Конструктор Механічний 3d-пазл UGears Фіджет Кораблі


        У нас представлений широкий асортимент механічних пазлів конструкторів, тому знайти підхожу модель конструктора для дорослих або підлітків не складе труднощів. Ми цінуємо комфорт своїх покупців, тому створили всі умови для того, щоб покупки в нашому магазині не забирали у Вас багато часу і сил, дозволяючи придбати бажаний товар в один клік!

© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 107 (всього 5 сторінок)