Дитячий ігровий центр купити


Дитячий ігровий центр купити

Розвиваючі центри - це перші іграшки в житті малюка.

    Дитячий ігровий розвиваючий центр - найкращий подарунок для новонародженої дитини. При виборі універсальної розвиваючої іграшки своїй дитині, батьки повинні знати, які види розвиваючих центрів можна купити в Україні.

Серед розмаїття розвиваючих центрів для дітей можна виділити:


Мультицентри з дерева.


    Дерев'яні розвиваючі іграшки дуже популярні в наш час. Досить часто улюбленою іграшкою дитини стають багатофункціональні ігрові центри. Вони являють собою багатогранну річ, де на кожній стороні дитина може виявити захоплюючу логічну і моторну головоломку.

   

    Це може бути логічна гра Ракета. Купити унікальний багатофункціональний розвиваючий центр, який включає в себе: захоплюючий лабіринт, рахунки, візуальні шестерінки і різні логічні ігри.

     Деревяна іграшка гра-логіка Ракета


    Бізіборд Літак. Це мультифункціональний розвиваючий центр, який призначений для кріплення на стіну, і відмінно підходить як для домашнього використання, так і для дошкільних навчальних закладів та дитячих розважальних центрів.

 Іграшка Viga Toys бізіборд Літак

    У віці від 10 місяців і старше у дитини часто втрачається інтерес до іграшок. Дитина уважно спостерігає за дорослими і її цікавлять тільки дорослі іграшки. Що ж це за іграшки? Це дроти, розетки, вимикачі, лампочки, дверцята, замочки, шестерінки, дрібні намистинки, все те, що відкривається і закривається, дзвенить, клацає, створює різні незвичайні звуки. Саме в цей момент дитині можна купити бізіборд або "дошку з замочками", в світі Busyboard (бізіборд), на практиці незамінна розвиваюча іграшка для дитини, якій вже виповнилося 8 місяців, але ще немає 6 років.


                Музичні мультицентри з якісного пластику.


    Мультибокс Маленький всесвіт від виробника Huile Toys володіє досить великим функціоналом для розвиваючих ігор, що розвиває центр 7 в 1: чарівна призма показує міні мультик, дитячий мобільний телефон має звуковий супровід, стукалка з молотком, шестерінки, що крутяться, пальчиковий лабіринт стане незамінним помічників в розвитку моторики пальчиків . А юних любителів чекає сюрприз у вигляді автопанелі з кермом і коробка передач зі звуком.

     Багатофункціональний Мультибокс Всесвіт

    Мультикуб Kiddieland preschool. Ігровий центр мультицентр (озвучений російською) kiddieland дивовижний з усіх своїх 6-ти сторін. Ігровий центр Кідділенд оснащений піаніно, годинами, грою мишача нірка, музичним плеєром зі спеціальним диском, який програє чудові пісеньки про ранкову зарядку. Мультицентр kiddieland відгуки від щасливих покупців Ви знайдете на нашому сайті.

     Развиваючий центр Мультикуб Kiddieland


    Всі види розвиваючих мультибоксів батьки можуть придбати в інтернет-магазині IQgra.com.ua. Визначившись з призначенням іграшки та враховуючи вік своєї дитини, Ви можете замовити необхідну іграшку з доставкою додому. Перевага такої покупки полягає в економії часу, що витрачається при походах по магазинах. У нашому інтернет-магазині ми завжди представляємо товари, виготовлені з якісних матеріалів і від популярних виробників. Купивши розвиваючу іграшку в інтернет-магазині IQgra, батьки зможуть доставити малюкові багато радості і задоволення.


@IQgra
Показано з 1 по 24 із 214 (всього 9 сторінок)