Настільні ігри для дітей


Настільні ігри для дітей

Дитячі настільні ігри

Дитяча настільна гра - це найкраще розвиваюче заняття для дітей у віці 3-6 років. У дитячому світі настільні ігри перетворюють фантастику в нову реальність. Дидактичні настільні ігри для малюків - це нова можливість навчити дитину в ранньому віці. Будь-яку ходилку - бродилку можна перетворити в подорож або маленьке пригода. Поле з фішками і кубиками стає сценічним майданчиком для молодших гравців. Дитячу настільну гру для дівчаток краще вибирати з героями мультфільмів з феями і поні, а для хлопчиків з героями Піратів, Ніндзя Черепашок і інших. Подорожі в світ казок і дитячих фантазій відмінно позначаться на дитячому інтелекті. Цікаві настільні ігри для дітей створюють веселий настрій, сприяють прекрасному проведення часу в колі сім'ї, а також дозволяють мамам і татам повернутися в дитинство і відчути радісні емоції. З їх допомогою діти вчаться комунікувати з однолітками. Це один з кращих способів не тільки провести час разом з дітьми, зміцнити відносини за рахунок спільних інтересів, а й розвинути дітей інтелектуально. Для розвитку малюка немає нічого корисніше, ніж грати зі старшими. Головне - підібрати настолки так, щоб було цікаво дітям для їх віку та рівня розвитку. Біля кожної гри ви знайдете докладний опис.


Настільні ігри для дітей 3-4 роки


Перші настільні ігри повинні бути зовсім простими, швидкими і динамічними. Наприклад такі як Нестримна пілот і Заячі перегони. Заячі перегони або Битва за морквину від від 2-х гравців до 4-х. З 3-х років діти з задоволенням грають в ігри дидактичні матеріали з липучками, з магнітами. Набори мозаїки з дерев'яними фігурками на магнітах будуть розвивати творче мислення і дрібну моторику. У молодшій групі можна грати в лото і доміно з картинками тварин. Комплект суперлото від Енергія + складається з 6 наборів з такими темами: Транспорт, Овочі, Тварини, Птахи, Комахи, Пташенята і звірятка. Малюкам сподобається складати нові пазли парочки: хто де живе, хто що їсть, підбери пару мама і малюк, які їх навчать знаходити зв'язки між предметами і вибирати одну зв'язок серед кількох. Дидактичні ігри Нікітіних Склади квадрат відмінно підходять для молодшої групи. Світ малюків стане ширше разом з магнітними театрами від Влади Тойс. Магнітні фігурки за допомогою дитячої фантазії стануть героями домашнього театру. Дитячий садок відмінна розвиваюче середовище для групового навчання.


Настільні ігри дітям 4-5 років


Діти від 4 років стають більш вправними. Їм можна запропонувати пограти в дитячу кольорову Дженгу. Дитяча Джанга не тільки допоможе дитині закріпити кольору, але і допоможе навчитися концентрувати увагу, координувати дії і прораховувати на 1 хід. Малюки вчаться дотримуватися правил, набувають комунікативні та сенсорні навички, тренують дрібну моторику. Хлопцям буде цікаво пограти в Морський бій, настільний Футбол, Хокей. Для рухливих дітей Аерохокей стане найкращим подарунком. Дівчаткам цікаво грати в Мафіні, в Сковорідкі. Діти будуть більш охоче бігти в дитячий сад, якщо там навчання буде проходити в ігровій формі. Для дітей середньої групи дуже рекомендуються дії. Розвиваюча Бродилка допоможе освоїти рахунок в межах 6 і познайомить з порядковим рахунком. У середній групі дітям сподобається дидактична головоломка на комбінаторики Колір Код. Турбоігри на швидкість можна пропонувати з 5 років, такі як Барабашка з фігурками, Дуплет.


Дидактичні настільні ігри для дітей 5-6 років


Купити настільні ігри для дошкільнят - це зробити внесок в розвиток дітей. Діти з 5 років легко і з захопленням освоюють логіку, рахунок, тренують пам'ять і увагу. Дидактичні набори з картками, доміно і пазли парочки з цифрами допомагають підготуватися до вивчення основ з математики. У старшій групі корисно використовувати настільні ігри з буквами, які навчать складати слова. Дітям старшої групи садочка рекомендуються дидактичні ігри з розвитку мовлення, які розвивають просторову і асоціативне мислення, формують словниковий запас. Кмітливість і швидкість реакції тренують такі ігри як УНО, Свинтус дитячий, Доббль. Любителям котиків і для непосид обов'язково подаруєте розвиваючу гру на реакцію з дзвінком "44 Кота. Дзинь! Дзинь!". Vladi Toys VT8010-06. Вік від 6 років дозволяє знаходити найкраще рішення серед безлічі варіантів, де дитячі головоломки від Smart Games не мають конкурентів. Для дошкільнят буде корисно пограти в дидактичну головоломку Танграм. Огляд головоломок для дітей можна подивитися на нашому сайті. Дуже часто гри для старшої групи використовують і в Нуш (Нова Українська Школа).

Ціна на дидактичні ігри зазвичай не дуже висока. Друковані гри з картками коштують від 35 грн. Великий вибір дидактичних ігор від 56 грн. Але є і гри подорожче з дуже щільного картону або з дерева, які зберігають свій вигляд після декількох років активної експлуатації - ігри для садка. Ціни на ігри різних виробників дуже сильно відрізняються. Бюджетні організації дуже цікавить скільки коштує доставка? У нашому магазині можна замовити на 2000 грн будь-якого товару для безкоштовної доставки.


Настільні дитячі ігри купити

Настільні ігри для самих маленьких купити можна в нашому інтернет магазині iqgra.com.ua онлайн. На нашому сайті ви знайдете огляди дитячих ігор, докладний опис і правила гри. Наш магазин пропонує цікаві настільні ігри для дітей на українській та російській мові, від українських і зарубіжних виробників. Так само ми чекаємо Вас щодня в нашому Магазині Розумних Іграшок в Дніпрі за адресою вул. Титова 36, ТЦ Апполо, 1 поверх з 9:00 до 21:00. Попередньо потрібно зробити замовлення по телефону або через сайт. Купити настільну гру для дитини в інтернет магазині в містах Київ, Миколаїв, Полтава, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Хмельницький, Одеса, Харків, доставка по всій Україні.

Показано з 1 по 24 із 719 (всього 30 сторінок)