Набори для малювання


Набори для малювання

      Категорія «Набори для творчості» зустрічає Вас переливами всіх барв веселки. Працюючи над заповненням цієї категорії, ми постаралися на славу. Аналізуючи, які види творчості найбільш цікаві дітям різного віку, ми зрозуміли, що категорія вийде великою. Для нашого інтернет-магазину "IQgra" дуже важливо запропонувати Вам найцікавіші, популярні і якісні товари для творчості Вашої дитини.

      З дуже раннього віку кожна дитина прагне до самовираження, а створені власними руками вироби є важливим етапом у формуванні особистості.

     «Плетіння з резиночок» - унікальний вид творчості, за допомогою нескладного пристрою і різнокольорових гумок дитина може створювати приголомшливі вироби: браслети, ремінці, сумочки, брелоки і багато іншого. Даний вид творчості вже став популярним у всьому світі. Набори від виробника «Loom» - відмінної якості.

     «Малювання» - один з улюблених видів творчості дітей будь-якого віку. Тут Ви можете знайти: найрізноманітніші художні набори та комплекти, розпис по полотну, книжки для малюків, що навчають малюванню, малювання з логічними картками, мольберти, дошки, розмальовки, магнітні дошки, набори для малювання водою, набори для малювання кольоровим піском і блискітками. Вибір за вами. Виробники «Aqua Doodle», «Djeco», «K'S KIDS», «KomarovToys», «Lisciani», «Melissa Doug», «Дудков», «ідейки», «Світ Дерев'яних Іграшок» зарекомендували себе якнайкраще.

     «Рукоділля» - тут ви знайдете безліч наборів для творчості різної спрямованості: вишивка, колажі, художні набори, набори з намистом, плетіння, пластилін, вишивка стрічками, гравюри.

     «Фокуси» - чарівне творче заняття. Виберіть набір для фокусів і дитина буде просто щаслива!

   «Кульки Orbeez» - неймовірні, дивовижні та унікальні зростаючі кульки, за допомогою яких можна створювати прикраси, займатися дизайном, винаходити нові аромати власного авторства і навіть побувати в справжньому СПА-салоні.

     Також у цій категорії творчості Ви знайдете: ширми для лялькового театру, 3D-відбитки і скульптури, 3D-пазли, випалювання, ігри-наклейки, лялькові театри, ліплення, магнітні дошки, мозаїки, моделювання, вітражі, досліди і лабораторії, листівки, квілінг, скрапбукінг.

     Творчі набори - чудове розвиваюче заняття для дітей. Розвивається дрібна моторика рук, увага, посидючість, зосередженість, уява, художній смак, креативне мислення. Купуйте набори для творчості в нашому інтернет-магазині "IQgra".
Показано з 1 по 24 із 590 (всього 25 сторінок)