Іграшки для дітей від 1 року


Іграшки для дітей від 1 року
     Купити розвиваючу музичну іграшку дітям від 1 року

З її допомогою малюкам легше навчаться розрізняти звуки звуками, які видають тварини. У цьому ніжному віці слухове сприйняття дітей дуже вразливе, тому для них не виникне труднощів вже через невеликий проміжок часу розрізняти звукові сигнали, повідомляючи про це батькам за допомогою міміки.

      Користь подібних ігор для розвитку малюків вже давно довели численні дослідження, тому багато психологів наполягають на необхідності купувати музичні розвиваючі іграшки немовлятам і дітям від 1 року

Чому так важливо купити музичну іграшку дитині?

     Музичні іграшки вчать дітей слухового аналізу. Іграшки можуть торохтіти, дзвеніти, шарудіти, гриміти. Вправи для розвитку слуху ви знайдете внизу даної статті. Так само музичні розвиваючі іграшки вчать дитину причинно-наслідкових зв'язків. Натисни на кнопочку і почуєш музику, закинь правильно фігурку в отвір і почуєш мелодію. Музичні іграшки завжди яскраві і незвичайні. Більшість музичних іграшок навчає дітей алфавіту або правил дорожнього руху. Цікавою в плані розвитку є музична іграшка Автошка. Вона одночасно і сортер, і машинка-каталка, співає пісеньки про правила поведінки на дорозі і знайомить малюків з тваринами.   

Фото Автошки

Не менш цікавою є музичний Ноїв Ковчег від Кіддісвіт. Це унікальна навчальна іграшка. На каталці-кораблі живуть різні тварини. Коли їх малюк правильно вставляє на своє місце, фігурка починає розповідати вірш про тварину, в якому дитина знайомиться з природною зоною проживання тварини. Повторюючи віршики музичної іграшки, малюки тренують свою пам'ять і розширюють кругозір.Фото Ноїв ковчег

Музичні іграшки дозволяють розвинути у дитини:

  • слухове сприйняття інформації і пам'ять;
  • здатність розрізняти тональність і гучність звуків, вловлювати відмінності;
  • асоціативне мислення. Кожен раз, чуючи певний звуковий сигнал, дитина починає «прив'язувати» його до дії, що виконується цей час, або до фігурок, які його видають;
  • реакцію і здатність визначення джерела або напрямки звукових сигналів. Навіть в ніжному однорічному віці малюк обов'язково поверне голову у бік, звідки лунає звук, намагаючись точно визначити потрібний напрямок;
  • м'язову пам'ять і дрібну моторику. Музичні іграшки будуть постійно провокувати дитину зробити певні дії для отримання звукового сигналу, що позитивно відіб'ється на розвитку рухової функції ручок і крихітних пальчиків.

Де можна купити музичну іграшку високої якості?


 Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент різноманітних розвиваючих ігор відомих виробників. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити більше 300 музичних розвиваючих іграшок таких виробників як: BeBeLino, Huile Toys, Keenway, Kiddieland,   Winfun. Ми підібрали для вас найякісніші іграшки за відносно невисокою ціною. Якісна іграшка не може бути зовсім дешевою, а тому ми пропонуємо іграшки, де низькі ціни поєднуються з високою якістю. Ви можете спокійно купити у нас музичну іграшку для свого малюка, що відповідає всім вимогам безпеки, так і чудові, незмінно популярні, дерев'яні іграшки. Музичні іграшки виконані з якісного міцного пластику без сторонніх запахів, мають можливість регулювання гучності звуку і додаткові дрібниці, які роблять іграшку багатофункціональною, дозволять використовувати іграшку тривалий час і не втратити до неї інтерес.


Вправи для розвитку музичного слуху.

1. Візьміть 3 іграшки: 1-я дзвенить, 2-я шелестить, 3-я торохтить. Продемонструйте звуки кожної іграшки. Тепер попросіть дитину поторохтіти, пошурхотіти, постукати. Ускладнюємо завдання. Дитина закриває очі, а ви видаєте звуки за допомогою музичних іграшок. Дитина повинна назвати як називається звук, який ви відтворюйте.

2. Як тільки дитина почне ходити, можна почати освоювати ритми. Вмикайте музику, тупотіть і плескайте разом з дитиною, відбиваючи ритм. Тільки для початку вибирайте мелодії, де ритм більш-менш повільний, щоб дитина встигала вловити його.

3. Гра для розвитку аналітичного розуму з трьох років. Берете 3 предмета: пластиковий, дерев'яний, металевий. Дитина закриває очі, а ви стукаєте по предметам. Дитина повинна вгадати предмет. Ускладнюємо завдання. По одному з предметів відбийте нескладний ритм, нехай дитина повторить.

4. Вгадай мелодію. Візьміть музичну іграшку. Увімкніть мелодію. Попросіть дитину її повторити.

 
Показано з 1 по 24 із 322 (всього 14 сторінок)