Самокати, скейти, пенні борди


Самокати, скейти, пенні борди

Діти просто обожнюють кататися, місце самокатів і скейтів в їх виборі на одному з перших місць.
      Самокат зазвичай починають освоювати не раніше, ніж з півтора - двох років. Для малюка, звичайно, рекомендується купувати трьох- або чотириколісну конструкцію, тоді він зможе утримати рівновагу при їзді на самокаті. Плюсів у такому засобі пересування чимало: дитина тренує координацію рухів, вчиться управляти своїм тілом. Зрозуміло, перший час все це треба робити під наглядом дорослих. Перевагами самоката в порівнянні з іншими транспортними засобами для дітей є його легкість, його дуже зручно брати з собою на прогулянку, після чого компактно скласти і транспортувати в будь-якому транспорті без проблем.

     Самокати мають міцну раму, стильний дизайн із зображенням героїв мультфільмів, або в різних кольорах, на них так весело кататися. При русі самоката в багатьох моделях загоряються вогники поворотів, звучить музика, є панель з функціональними кнопками. При цьому навантаження на самокат допускається в середньому близько 20 кг, його можна використовувати як вдома, так і на вулиці.

У нашому інтернет-магазині представлені різні моделі двоколісних і триколісних самокатів з різним дизайном, розміром і ціною.

     Що стосується дітей старшого віку, то для них можна придбати скейт або пенні борд, за допомогою якого добре розвивається почуття рівноваги і координації рухів. Це своєрідна дошка на колесах з різними малюнками і різним розміром самого скейта і коліс.

      Вибираючи самокат або скейт у нас, Ви можете бути впевненими в якості продукції та максимально швидкій доставці, так як ми цінуємо кожного клієнта.

       Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати дитині безліч розвиваючих іграшок, засобів для догляду за дитиною, рольових ігор, ігор з водою або в піску і ін. товари.

@IQgra

Показано з 1 по 24 із 158 (всього 7 сторінок)