Пазли для дітей, дидактичні ігри


Показано з 1 по 12 із 349 (всього 30 сторінок)

120

185

150

120

29

80

185

119

59

425

130

384


    Складання пазла позитивно впливає на розвиток маленької дитини, удосконалюючи при цьому її логічне мислення, уяву, покращуючи розвиток дрібної моторики рук. Такий цікавий вид творчості надає можливість дитині створювати з окремих маленьких частинок одне велике цільне творіння, що приводить її в захват. Ще пазли сприяють розвитку асоціативного мислення.


Вибір пазлів для малюка

    Звичайно ж, в ранньому віці розмір деталей пазла має важливе значення. Заборонено крихіткам купувати пазли, які складаються з дуже дрібних частин, щоб уникнути їх потрапляння в рот дитини. Для крихітки оптимальним буде пазл у вигляді килимка, на якому вона із задоволенням зможе гратися.

    Досить значущим є матеріал виготовлення пазлів, а також якість. Оптимальний паперовий варіант частинок іграшки - це дуже щільний картон, що має не гострі без шорсткостей краї. Якщо фрагменти іграшки складаються з дерев'яних матеріалів, вони повинні бути гладкими, добре відшліфованими. Існує ще варіант гумових пазлів з надрукованим малюнком, вони не становлять небезпеки для маленьких дітей, навіть якщо вони спробують їх кусати. Але, при цьому, батьки повинні переконатися в доброякісності виробу. Дорослі повинні підібрати дитині пазли з позитивним малюнком, який поєднує в собі красиві яскраві відтінки і має чіткі межі.


Практичні поради з навчання малюків складанню пазлів


    Щоб прищепити дитині бажання до корисної справи у вигляді збирання пазлів, батькам необхідно набратися терпіння і виділити для цього трудомісткого процесу достатню кількість свого часу. Спочатку дорослим слід показати на прикладі своєму чадові, як це робиться, збираючи зображення з покроковими коментарями зроблених ними дій.

    Насамперед необхідно запропонувати малюкові пазл з 2 або 4 фрагментів, щоб він спочатку зміг розібратися із заданим йому завданням. Дорослий повинен бути поруч зі своїм маленьким розумником і направляти його дії для досягнення кінцевого результату - цілісності картинки. У міру набутих навичок в даній інтелектуальній грі можна поступово додавати кількість частин пазла, з якими малюк обов'язково впорається.

    Головне - це навчитися прищеплювати дитині правильні дії до процесу освоєння цікавої та корисної гри.

    Також Вас може зацікавити наша рубрика 3D пазлів - тут Ви знайдете безліч дерев'яних конструкторів-пазлів для старших дітей і навіть для дорослих.

    Замовити і купити пазли в один клік можна в інтернет-магазині «IQgra». Доставка: Україна (усі регіони). Фактична адреса магазину - Дніпро.


@IQgra
Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!