Брязкальця купити


Брязкальця купити

Брязкальця - це перші іграшки для немовлят.

Новонародженим з перших днів важливо давати до рук брязкальця для збереження хапального рефлексу. Найперша іграшка брязкальце - це хапальне кільце. Це один із елементів раннього розвитку дитини. Хапальний рефлекс зберігається протягом першої доби. Вже з другого дня цей рефлекс слабшає. Так що не забудьте з собою в пологовий будинок взяти перше брязкальце з кільцем, м'яку, легку, що володіють зручним розміром для невеликої ручки дитини.
Якщо вам потрібно подарувати набір брязкальця на виписку з пологового будинку, то рекомендуємо Набори гризунків та брязкальця ТМ Hola, які відповідають найсуворішим стандартам для категорії іграшки для 0+.
      Для новонародженої дитини незамінною та універсальною іграшкою є багато-текстурні підвіски на коляску або ліжечко. Підвіски закріплюються на ліжечко, ігровий килимок або коляску. Вже з двох тижнів малюки починають фіксувати погляд на іграшки підвіски, розвиваючи м'язи очей. Підвіски, як правило, мають великі шелестливі елементи, які подобається жмакати малюкам. Гідність підвісок із слинопоживних тканин у тому, що їх легко прати, вони легкі, багатофункціональні.
Обов'язково купіть заводну підвіску. Відтягуючи іграшку вниз, дитина почує мелодію шарманки. Діти чують милу мелодію, яка знайомить їх зі звуками. Тож у нього розвиваються творчі дані. Заволодіти інтересом малюка під силу тим іграшкам, які оснащені багатобарвними кульками всередині прозорої кулі і оснащені елементами, що переміщаються. За допомогою зручної ручки, малюк зможе проводити час цікаво і задерикувато, утримуючи таку чудову річ, як брязкальце.
Якими ж бувають брязкальця і ​​що вони розвивають?
     Ручні: тримачі таких іграшок бувають усілякими - у вигляді кільця, у формі кульки, палички, булави і навіть гантельки. Обов'язково зверніть увагу на колір, вага, розмір, матеріал "ручки" - м'який чи твердий, нерівний чи рівний. Граючи в подібні іграшки, малюк не тільки розвиває дрібну моторику, сприйнятливість долонь, тактильні відчуття, а й знайомиться із кольором. Багато брязкальця виконують функцію прорізувача, таким чином малюк, граючи з ними, полегшує для себе процес прорізування зубиків. Звукові: можуть бути як жорсткими, так і м'якими. Звуки вони видають найрізноманітніші: барабанять, бренчать, шарудять, хрумтять, пищать. Це допомагає непосиді виявляти причинно-наслідковий зв'язок: натиснув, помацав, помахав – почув звук.
     Ароматизовані: найкращі іграшки такого плану будуть із натурального дерева. Наприклад, брязкальця TM PlanToys, які виконані з натуральної деревини та є гіпоалергенними.
     Тема брязкальця дуже широка, як і асортимент даного товару на сайті нашого магазину. В інтернет-магазині «IQgra» Ви обов'язково зможете придбати брязкальця різних форм і розмірів найвищої якості. Наші брязкальця, вартість яких Вас приємно потішить, Ваші діти полюблять за лічені хвилини. Барвисті іграшки з прозорим жолобком, за яким задерикувато стрибають багатобарвні кульки, привабливі пластикові ключики в кільці, потішні на присосках, які вільно можна закріпити до будь-якої гладкої поверхні і десятки інших іграшок Ви завжди знайдете в нашому магазині.
      Також Вас може зацікавити наша рубрика Діти Мобілі - тут Ви знайдете безліч цікавих пропозицій з мобілками на ліжечко для малюка.
Показано з 1 по 24 із 208 (всього 9 сторінок)