Іграшки інтерактивні


Іграшки інтерактивні

    У сучасному світі інтерактивні іграшки займають одне з провідних місць в світі іграшок

 

    Інтерактивні іграшки мають безліч різних функцій і навіть можуть виглядати, як справжні тварини або діти. Такі іграшки несуть розвиваючу, розважальну функцію, викликають велику кількість позитивних емоцій.

     Адже в разі, коли дитина дуже хоче домашнього вихованця, а купити живого з яких-небудь причин батьки не можуть, то покупка тваринного-робота це хороший варіант. До категорії дихаючих тварин відносяться дихаючі кішечки і собачки різних порід. Іграшки так реалістично виконані, що спостерігаючи за їх сном, рівномірним диханням і мирним сопінням дуже складно відрізнити їх від справжніх домашніх улюбленців.

     Маленький дихаюча грудочка залишить найприємніше і тепле враження, якщо Ви піднесете його в подарунок дитині, колезі, подрузі або літній людині. Такі іграшки подобаються людям будь-якого віку.

     Для малюків також вибір інтерактивної іграшки є чудовим вибором, адже сюди входять різні рухомі, музичні, навчальні іграшки. Особливе місце припадає на іграшкові телефони, які малюки просто обожнюють, наслідуючи в грі дорослих, розвиваючи музичний слух і дрібну моторику. Таку іграшку можна придбати дитині навіть з 1 року і вона буде популярна у неї до 5-ти років.

     Інтерактивні ляльки для дівчаток стануть найкращою подругою, з якою можна довго грати, розмовляти, і навіть вчити разом вірші або англійську мову. Інтерактивна лялька знає багато фраз, рухає ручками, танцює, розповідає казки. У нашому інтернет-магазині є великий вибір таких ляльок різних виробників.

     Інтерактивні іграшки сприятимуть розвитку мовлення, слуху, уваги, пам'яті, мислення, музичних здібностей і фантазії. Грати з такими іграшками дитині ще довго не набридне, вони будуть радувати не тільки дитини, але і всю родину.

     До цієї категорії іграшок входять такі відомі бренди, як: Aquapets, Hasbro, Ouaps, Perfect Petzzz, K'S KIDS, які славляться своєю якістю продукції, надійністю і довговічністю.

     Вибираючи інтерактивну іграшку у нас, Ви можете бути впевнені в якості продукції та максимально швидкій доставці, бо ми цінуємо кожного клієнта. Також в нашому інтернет-магазині ви можете підібрати дитині як безліч розвиваючих іграшок, так і транспортні засоби у вигляді машин-штовхачів, роликів, велобігів, електромобілів і інших товарів.

     Ми завжди вам раді! Звертайтеся до нас з будь-яких питань - і ми з радістю допоможемо Вам у виборі!

©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 180 (всього 8 сторінок)