Дитячий салон краси купити


Дитячий салон краси купити
Трюмо для дівчаток, дитячі набори перукарів, ляльки для зачісок та макіяжу - необхідні ігри в кімнаті кожної дівчинки.   

  З раннього дитинства дівчатка стають модницями і уважно стежать за своїм зовнішнім виглядом, зачіскою та нарядами. Це й не дивно, адже їм так хочеться бути схожими на мам, сестричок або інших дорослих людей.

     Часто на допомогу їм приходять різні засоби, що дісталися їм від мами, завдяки яким вони можуть придумувати свої рольові ігри.

     Водночас існує безліч сучасних дитячих наборів, призначених спеціально для цих цілей.

Ми розповімо Вам про ігрові набори салон краси і дитяча перукарня

     Будь-яка дівчинка буде щаслива отримати в подарунок один із запропонованих нами комплектів для гри в салон краси або дитячу перукарню, адже в них передбачено все, що тільки може побажати маленька кокетка.

    У таких салонах краси або дитячій перукарні бувають в комплекті:

  • туалетний столик
  • стільчики, пуфики
  • безліч косметичних засобів, призначених для відповідної вікової категорії дівчаток
  • фен
  • прикраси для волосся
  • біжутерія і аксесуари
  • манекени для моделювання зачісок або нанесення макіяжу
  • набори для манікюру та інше

     Такі набори зазвичай виконані в яскравих і привабливих кольорах, можуть бути світлові або звукові ефекти, можлива наявність зображень популярних дитячих героїв мультфільмів, що, безсумнівно, викличе захват у Вашої дівчинки.

Чим же корисні ігри в салон краси або дитячу перукарню?

     Граючи в дитячу перукарню або в салон краси, дівчатка розвивають безліч важливих здібностей: уяву, фантазію, пам'ять, стимулюють дрібну моторику, поповнюють свій словниковий запас, формують свій естетичний смак і почуття стилю, в ігровій формі пізнають, як відбуваються схожі ситуації у дорослих.

     Такі ігри займають дівчаток не на одну годину, ні на один день і навіть не на один тиждень. Ці набори будуть актуальні протягом великої кількості часу, а це значить, що, зробивши такий подарунок, Ви неодмінно принесете велику радість дитині.

     Навчіть свою дитину плести косички на манекені, і вона незабаром зможе повторити зачіску вже на собі, підкажіть їй, як і для чого використовувати ті чи інші предмети з набору, - і ви побачите, скільки задоволення вона отримає від цього процесу.

Де купити ігрові набори салон краси і дитяча перукарня?

     Купити такі прекрасні набори Ви можете в інтернет-магазині IQgra (м Дніпро). І ми доставимо Ваше замовлення по всій території України.

Також в нашому магазині Ви знайдете безліч інших товарів для дітей, не забудьте зазирнути в рубрику Будиночки і меблі для ляльок - там для Вас ми приготували велику кількість цікавих пропозицій, які не залишать байдужою жодну дитину.


© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 113 (всього 5 сторінок)