Мозаїка для дітей


Мозаїка для дітей
Дитяча Мозаїка, магнітна мозаїка, мозаїка з великими деталями.
      Раді вітати Вас у рубриці розвиваючих іграшок та категорії «Мозаїки». Дитяча мозаїка, здавалося б, проста гра, але насправді ця гра має великий вплив на ранній розвиток дитини. Принцип мозаїки простий і зрозумілий: деталі потрібно компонувати запропонованим або будь-яким іншим способом.
 
      Мозаїки для дітей завжди яскраві, барвисті, такі, що відразу привертають увагу. Деталі можуть бути досить дрібними, а можуть бути і великими - цей варіант підходить для найменших. Якщо Ваш малюк тільки вчиться говорити, то гра з мозаїкою прекрасно розвиває дрібну моторику, а це позитивно впливає на постановку мови, або, як кажуть фахівці, на формування правильної звуковимови. 
     Треба обов'язково допомагати малюкові, не залишати його один на один з такою копіткою і складною роботою. Для малюка дуже весело пошуміти і погриміти мозаїкою в закритій коробці, розсипати по кімнаті або зварити «кашу» улюбленій ляльці, пересипати мозаїку з мисочки в відерце, робити доріжку, по якій буде ходити лялька; цікаво просто надягати фішки на основу без будь-якого малюнка, а потім з шумом скидати своє творіння. За допомогою мозаїки можна познайомити дитину з кольорами і формами предметів, малюк може в процесі гри вивчати прості геометричні фігури. Якщо дитина почала вчити букви, то мозаїка і тут може стати в нагоді. Дитина швидше запам'ятає букви, якщо сама буде викладати їх за допомогою мозаїки. Орієнтири «вгору», «вниз», «вліво», «вправо» легше вчити за допомогою такої гри.

Де купити мозаїку для дітей?

 
    У нашому інтернет-магазині Ви знайдете такі мозаїки: магнітні, з різнокольоровими фішками різного розміру (для малюків - великі, для стариших діток - дрібніші), з яскравими циліндрами, з молоточком і корковою дошкою, кнопкові, геометричні, у стилі улюблених героїв Disney .
 
      Асортимент нашого інтернет-магазину постійно оновлюється. Ми завжди стежимо за новинками і довіряємо тільки перевіреним виробникам: «Світ дерев'яних іграшок», «Quercetti», «KomarovToys», «Bino», «Melissa Doug», «Joy Toy», «Play Smart».

Вибираючи мозаїку для своєї дитини, зверніть увагу на рекомендації за віком. 
Можливо, зацікавить ляльковий театр
 
     Підбиваючи підсумки, скажемо, що час, проведений за грою в мозаїку - це час, присвячений розвитку дитини. У кожного малюка в ящику з іграшками обов'язково повинна бути дитяча мозаїка. Гра, навчання, нові навички, розвиток уяви і навіть художнього смаку, веселі картинки та цікаві завдання - це все МОЗАЇКА!Показано з 1 по 24 із 110 (всього 5 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -7%
Велика мозаїка Limo Toy з трафаретами, 41 деталь (SK-0032)