Купити м'яку ляльку недорого


Купити м'яку ляльку недорого
М'яка лялька - один з найбільш бажаних подарунків для кожної дівчинки

      Ці красиві і різноманітні іграшки часто стають кращими друзями для дітей, супроводжуючи їх на денних прогулянках і охороняючи нічний сон.

      М'яка лялька - це прекрасний варіант подарунка для будь-якої дівчинки, а хлопчакам припаде до смаку м'яка лялька у вигляді улюбленого мультяшного героя. Ними діти можуть захоплено грати годинами безперервно, приміряючи на себе різні ролі і тренуючи тим самим свою уяву.

       Відмінною особливістю ляльок є те, що діти ставляться до них, як до живих предметів, а тому з їх допомогою можна виховати в дитині всі важливі для подальшого життя людські якості: дбайливість, відповідальність, повагу.

М'яка лялька. критерії вибору

       Підходячи до вибору дитячих іграшок, слід проявляти особливу пильність і віддавати перевагу тільки перевіреним товарам.

     Якісна м'яка лялька повинна:

  • складатися з гіпоалергенних і екологічно чистих матеріалів;
  • мати сертифікати відповідності, які регламентують можливість її використання в дитячих дошкільних установах;
  • мати етикетку з прописаним складом тканини і використовуваного для обсягу наповнювача;
  • володіти практично не вловимим запахом, що свідчить про відсутність агресивних хімічних речовин.

      М'яка лялька призначена для дітей різного віку. Вона абсолютно безпечна і не містить дрібних деталей, що визначає можливість її придбання для малюків однорічного віку.

    У нашому магазині представлений широкий асортимент різноманітних м'якотілих ляльок, що дозволяє вибрати підхожий варіант для будь-якого випадку. Зверніть також свою увагу на ляльки серії Ароматні Капкейки - ці красуні не залишать байдужими ваших дівчаток!

       Детальні описи, реалістичні зображення і можливість порівняння зроблять процес вибору зручним і швидким, а замовлення «в один клік» дозволить здійснити покупку, не витрачаючи дорогоцінного часу на заповнення спеціальних анкет і форм заявки.

©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 41 (всього 2 сторінок)