Intex Магазин


Intex Магазин

Свій власний дитячий будиночок, гірку і хоча б надувний басейн. Хто про це не мріяв в дитинстві? Згадайте, як було здорово - розстелити на зеленій траві килимок пазл, натягнути над ним тент що імпровізує будиночок - намет розкласти на килимку ляльок, машинки, дитячу кухню. Прокидаючись вранці, ми вже планували зібрати навколо цієї дитячого намету всіх своїх друзів і грати в дочки-матері. Згадали? Тепер настав наш час дарувати дітям такі ж щасливі хвилини.

 У магазинах зараз величезний вибір дитячих будиночків для вулиці. Дизайн може здивувати навіть самого суворого критика. Розкладні будиночки намети і намети з тунелем легко і швидко встановлюються на будь-якій території, будь то в дитячому центрі або у дворі багатоповерхівки, на березі моря або річки. Великий вибір розкладних ігрових наметів і тунелів (Bino, Disney, Kiddieland, Melissa Doug) буде до вподоби Вашим непосидам, є відмінні варіанти навіть для невеликої території, чого тільки коштує намет у вигляді карети або намет у вигляді автобуса або паровозика Томаса.

Якщо ж потрібен стаціонарний дитячий будиночок для дачі, то краще купити великий пластиковий будинок з гіркою. Іспанський виробник INJUSA випустили оригінальні будиночки для дітей, що змінюють колір і декор стін залежно від температури повітря. На стінах будиночка в літню спеку можуть розпуститися квіти, а холодною зимою на стінах будиночка несподівано з'являться снігові малюнки. Літньої ночі під дахом засвітяться зірки. Дитячі будиночки в Україні представлені фірмами Bambi, INJUSA, Little Tikes, Marian Plast, Starplast.

У літню спеку особливо приємно зануритися в холодну воду. На дачних ділянках зовсім не складно встановити надувний або каркасний басейн. Вони не займають багато місця, легко демонтуються на зиму, доступні за ціною. Надувні ігрові центри INTEX дозволять дітям витратити свою невгамовну енергію з користю для себе і на радість батькам. Дитячі водні ігрові центри та дитячі надувні басейни з гіркою від Bestway потребують невелику кількість води.

До початку шкільного сезону ми підготували спецпропозицію, парти растішки з дитячими регульованими стільчиками, а також набори дитячих столів зі стільцями.

Для дуже активних малюків ми пропонуємо асортимент ігрових центрів як кімнатні, так і для вулиці, а так само батути.

 Наш магазин IQgra.com.ua допоможе Вам облаштувати і організувати дитячу кімнату, ми можемо запропонувати Вам меблі з натуральних матеріалів українського виробництва (парти-растішки, столи, дитячі стільчики, ліжка і комоди). Килимки високої якості для дитячої кімнати (Dwinguler) врятують Вашого малюка від холоду, від шуму під час стрибків Вашого непосиди.


У нас Ви зможете купити товари для обладнання дитячої території в дитячій кімнаті, в дитячому садку, в розвиваючому центрі і на дачі.


У нашому Інтернет-магазині ви зможете придбати дитячі меблі, парти для дітей, парти растишки, столики для дітей, столики з двома стільчиками, дитячі килими, дитячі намети, дитячі тунелі, кошики для іграшок, каркасні басейни, надувні басейни, дитячі басейни, надувні матраци, гірки та дитячі будиночки.

©IQgra, 2020