Методика Маніченко


Методика Маніченко
       Серед існуючих різноманітних методик з навчання дітей з самого раннього віку, широко відома доопрацьована методика Глена Домана, а саме методика Маніченко, заснована на пред'явленні дитині карток із зображеннями і словами по тематиках з різних сфер життя людини.

   
       Російський психолог і педагог Андрій Маніченко здійснив адаптацію даного методу для російськомовних дітей, ввів доповнення і допрацював в деяких питаннях.

Купити методику Маніченко: в чому плюси для дитини? 
       Методика Маніченко, крім самих карток, включила в себе і інші засоби донесення інформації дитині - за допомогою дисків, особливих лісталок і ін.


       
Вже з двох-трьох місяців можна починати проводити заняття з малюком, застосовуючи дану методику так і книги Бахтіної.
 
         Примітно, що весь процес навчання проходить в ігровій формі і передбачає домашні заняття дитини з батьками. Досить систематично пред'являти дитині картки за методикою Маніченко, промовляючи слова.
 
         Такий спосіб занять допомагає дитині розвивати пам'ять, інтелект, уяву і творчі здібності, при цьому доставляючи малюкові величезне задоволення і задоволення від того, як він справляється з поставленими завданнями, і, звичайно ж, від цікавого спілкування з улюбленими батьками.

         Методику Маніченко можна купити в нашому інтернет магазині

© IQgra, 2016Показано з 1 по 24 із 47 (всього 2 сторінок)