Ігри Нікітіна


Ігри Нікітіна

 Кубики Нікітіна - розвиваючі ігри

Комплект дидактичних ігор Нікітіна це Склади візерунок, Унікуб, Куточки, Кубики для всіх, Танграмм, Склади квадрат, Кубики Кооса, Цеглинки, планшет Дроби. Основна мета методики Нікітіна полягає в тому, що займатися розвитком дитини треба якомога раніше, ще до того, як він ознайомиться з основними науками. Базуючись на дитячих інстинктах до пізнання світу, можна досягти набагато більшого ефекту разом з розвиваючими кубиками Нікітіна. Ранній розвиток дітей через творчість робить навчання легким і привабливим.


Борис Нікітін, педагог і психолог з великим досвідом. У своїх книгах він розповідає про важливість правильної атмосфери для розвитку здібностей за допомогою гри. Автор методики дає рекомендації по знаходженню взаєморозуміння з дитиною. Мета і за варіантами заохочення розкриття творчих якостей. Що примітно - зростання складності завдань дозволяє грати в ці ігри не тільки дітям, а й дорослим.

Що розвиває методика кубики Нікітіна?


Кожна гра-головоломка по Нікітіну дуже цікава і продумана так, щоб максимально стимулювати уяву дитини для розвитку його творчих задатків. Дерев'яні дитячі кубики з картинками потрібно зібрати за інструкцією із завданням. Це гра для дітей від 2-х років і старше. Кожен новий рівень дитячої гри більш складний, що вимагає ще більш активного творчого підходу, який доставляє набагато більше радості від кінцевого результату. До кожної гри додаються схеми автора методичного посібника. Але з деталей гри можна не тільки збирати картинки, а й робити споруди, будиночки. Конструювання стимулює одночасно обидві півкулі мозку, як математичний розвиток, так і творчій. Будівельні навички розвивають координацію і моторику, розвивають 3-д просторове мислення. Вміння конструювання на основі всебічного розвитку системи аналітико-синтетичних процесів, дозволяє розвивати інтелектуальний потенціал дошкільнят. За допомогою методики можна закласти основу логіко-аналітичного відношення до дійсності. А найголовніше це те, що вежі з кубиків зможуть зібрати малюки від 1 року.Кубики Нікітіна Склади візерунок купити в комплекті разом з іншими іграми:

  • Склади візерунок - дерев'яні кубики Нікітіна картинки з трикутниками і пофарбованими повністю сторонами. 2 сторони забарвлені по діагоналі в жовто-синій і біло-червоний і 4 сторони пофарбовані в один колір синій, жовтий, червоний, білий. Мета гри збирати картинки кубиків і знайти правильні боки площин. Візерунки можуть бути прості і складні у вигляді цифр і букв. Деталі можуть бути різних розмірів, межі картинки 4х4 см і 3х3 см. У комплекті, є інструкція по складанню візерунків. Головоломка Нікітіна Склади візерунок схеми в кольоровому буклеті який легко поміщається в коробку. Картинка може складатися з 4 елементів. Далі їх кількість збільшується до 16.
  • Унікуб гра для юних конструкторів. Сторони деталей пофарбовані в червоний, синій і жовтий колір. У комплекті є інструкція по конструюванню з кубиків веж, в яких одна сторона повинна бути певного кольору. Для вирішення такого не зовсім простого завдання потрібно визначити скільки кубиків на зображенні. Унікуб вчить дітей розуміти схеми, створювати з наявних деталей нові комбінації.
  • Куточки дерев'яні кубики склеєні по 3 разом. У наборі гри Нікітіна Куточки по 3 фігури червоного, синього і жовтого кольору. З певної комбінації фігур потрібно скласти задану в книжечці - інструкції конструкції.
  • Кубики для Всіх. Ця дерев'яна головоломка має кілька назв: кубики Сома, Сообразилка і Кубики для всіх. Складається набір дерев'яних кубиків з 7 різної форми різного кольору фігур, зібраних з 4 елементів кожна. До дитячої дерев'яної грі головоломці в інструкції понад 70 схем завдань. Сама назва цієїпопулярної гри для дітей і дорослих говорить про те, що вона розвиває кмітливість, творче мислення і винахідливість.
  • Кубики Кооса це набір для самих маленьких. Нагадує скорочену версію гри Склади візерунок, тільки кольорові межі розфарбовані всього в 2 кольори червоний і білий. Кубики Кооса використовуються для проведення тестів в методиці вимірювання інтелекту Д. Векслера для дітей аутистів та інших дітей з обмеженими можливостями разом з іншими іграми.
  • Квадрат Нікітіна частина методики. У серію ігор Олени і Бориса Нікітіних входять Склади квадрат 1-2-3 рівня і Танграмм. Склади квадрат це планшет з квадратиками різних кольорів, розрізаних на кілька частин. Дидактична гра для дітей від 3 років Склади Квадрат ділиться на 3 рівні складності.


Квадрат Нікітіна частина методики

У серію ігор Олени і Бориса Нікітіних входять Склади квадрат 1-2-3 рівня і Танграмм. Склади квадрат це планшет з квадратиками різних кольорів, розрізаних на кілька частин. Дидактична гра для дітей від 3 років Склади Квадрат ділиться на 3 рівні складності.

Склади квадрат 1 рівень; 1-3 елемента; 2-4 років

Склади квадрат 2 рівень; 3-5 елементів; 3-5 років

Склади квадрат 3 рівень; 4-7 елементів; 4-7 років

Деталі гри склади квадрат можна сортувати за кольорами, складати з елементів дерев'яної мозаїки картинки. Але основне завдання скласти квадрат в рамку. Деревяннние елементи - це частина гри пазли.


Танграмм це класична дерев'яна головоломка, яка має понад 2000 завдань. Танграмм це дерев'яний пазл-квадрат з 7 геометричних фігур. Залежно від виробника в інструкції різну кількість завдань для цієї найдавнішої гри.


У вісімдесяті роки вже було відомо про нову на той час методику, але батькам доводилося витрачати дуже багато часу на пошук інформації, знаходження необхідних креслень в друкованих виданнях і подальше виготовлення своїми руками гри Нікітіна і кубиків Зайцева. Це трудомістке заняття, адже нанести косі лінії на деталі досить складно без спеціального обладнання. Зараз же ситуація набагато краще - ігри за методикою Нікітіна стали доступні в магазинах. Там же можна купити додатковий альбом для кубиків Нікітіна склади візерунок і інші додаткові дидактичні матеріали, ціна від 95 грн. Виробники дерев'яних кубиків Нікітіна Україна це Вундеркінд, Розумний Лис, пластикових наборів це Корвет Росія.


Кубики Нікітіна купити


Популярну в Одесі, в Україні методику Кубики Нікітіна Склади візерунок купити можна в нашому магазині з доставкою на ваше поштове відділення. Дидактичні ігри для молодшої та середньої групи дитячого садка можна замовити в інтернет магазині не дорого. Інклюзивні центри і дитячі садки в містах Київ, Харків, Дніпро, Львів можуть купити весь набір кубиків Нікітіна як в роздріб,так і оптом за низькою ціною. При купівлі комплекту Нікітіна для роботи в дитячому садку, ми надаємо знижки і безкоштовну доставку на замовлення от 2000грн.Так само вам можуть бути цікаві Великий набір Монтессорі 14 в 1 і Великий набір Фребеля.
Показано з 1 по 24 із 31 (всього 2 сторінок)