Купити конструктор для наймолодших в інтернет-магазині


Купити конструктор для наймолодших в інтернет-магазині
   Купити дитячий конструктор - основна порада психологів, адресована батькам, які піклуються про ранній розвиток своїх малюків

        Це обумовлено особливими якостями конструкторів, що впливають на формування життєво важливих для кожної дитини навичок.

     7 вагомих причин купити дитячий конструктор

        Купити дитячий конструктор - означає подарувати дитині захопливу розвиваючу гру, процес використання якої позитивно вплине на розвиток:

  • уяви;
  • сприйняття різних геометричних форм;
  • здатності ідентифікувати кольори;
  • дрібної моторики рук;
  • м'язової і зорової пам'яті;
  • координації дій; 
  • уважності.

         Купити такий дитячий конструктор для малюка, який відповідає всім необхідним вимогам, досить непросто. Тут важливо врахувати такі фактори, як безпека виробу, матеріал виготовлення і розмір деталей.

Де купити дитячий конструктор високої якості?

          Купити дитячий конструктор для наймолодших ви зможете в магазині розумних іграшок IQgra, де представлені різноманітні моделі ігор, виготовлені з натурального дерева, високоякісного пластику і гуми.

           Крім класичних конструкторів, у нас ви зможете знайти цікаві гумові машинки-конструктори, які дозволять малюкові тренувати не тільки уяву і логіку, а й комунікативні навички під час рольових ігор. Такі іграшки унікальні, оскільки дають можливість комбінувати деталі різних моделей машин, за допомогою чого дитина може реалізовувати будь-які свої фантазії. Також Вашій дитині неодмінно сподобаються м'які книжки - перші книжки, з якими дітки дуже люблять грати.

          Наші іграшки не дадуть вашим дітям нудьгувати, а крім цікавого проведення часу, вони гарантують ще й постійний розвиток важливих для дитини здібностей і навичок.


©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 40 (всього 2 сторінок)