Настільні ігри стратегії


Настільні ігри стратегії


       Ідея купити настільну гру хоча б раз приходила в голову кожному з батьків. І не дивно! Різноманітні «дії» з пригодами, логічними задачами, арифметичними прикладами і цікавими завданнями дуже люблять не тільки діти різних вікових груп, але і дорослі. Настільні ігри забезпечують дітям приємне і, що найголовніше, корисне проведення часу, коли під час гри у них формуються важливі в майбутньому навички та вміння.

        Причини купити настільну гру в нашому інтернет-магазині:

Пропозиція купити настільну гру - перша порада дитячих психологів, які мчасто стикаються з проблемами діток, що недоотримують батьківської уваги. Користь розвиваючих настільних ігор неодноразово доведена безліччю досліджень, що проводяться в іменитих наукових інститутах світу.

Купити настільну гру необхідно тим, хто хоче розвинути у дитини:


  • комунікативні навички і здатність правильно викладати свої думки. В процесі гри малюкові доведеться спілкуватися з іншими гравцями. Він буде сприймати на слух правильну побудова пропозицій, засвоювати нові слова і вчитися вільно себе почувати, підтримуючи розмову з декількома людьми одночасно;
  • дрібну моторику. Настільні ігри передбачають виконання деяких дій, в яких задіяні руки і пальчики. Все це позитивно впливає на їх чутливість і гнучкість, а малюк вчиться досконало управляти ними, непомітно для себе тренуючи мозок;
  • логічне і математичне мислення. Завдання в іграх бувають дуже різними, але вони завжди будуть провокувати дитину підключати логіку. Крім того, їй часто доводиться рахувати самостійно, без будь-яких допоміжних предметів, що дозволить відмінно потренувати здатність рішення простих арифметичних прикладів або задачок;
  • посидючість і уважність. Будь-яка гра вимагає від дитини уваги і зосередженості, що, в свою чергу, прекрасно готує його до подальших шкільних занять.
    Крім того, купити настільну гру - значить забезпечити веселе і корисне проведення часу для всієї родини, під час якого ваші діти придбають масу потрібних умінь, а Ви зможете приділити їм достатньо уваги.

       У нашому магазині Ви зможете купити логічну, стратегічну або освітню настільну гру для дітей будь-якого віку в один клік. Зробіть вигідне вкладення в розвиток своїх дітей з нами!

© IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 205 (всього 9 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -17%
 Настільна гра  Ферма Люкс - mlt ferma_lux