Набори для пісочниці


Набори для пісочниці

Іграшки для пісочниці

Вони є невід'ємною частиною розвиваючих ігор і сенсорного розвитку дитини. Гра в пісочниці - це природний процес, що заспокоює малюка, безліч рецепторів на долоньці стають активними, тим самим прискорюючи розвиток дитини. Засновник аналітичної терапії К. Юнг описав процес гри з піском як пізнання себе у вигляді крупинки піску, а пісочниці як втілення Життя у Всесвіті. Не дарма нас все життя супроводжують яскраві спогади друзів з пісочниці і заходу моря на березі пляжу.

Набори для піску м'які 

Діти від року із задоволенням грають у пісочниці біля будинку. Пісочниця - це місце, де збираються молоді мами, щоб поспілкуватися, а діти вчаться дружити. Перше спілкування відбувається, коли дитина бачить в пісочниці пасочки та іграшки іншого малюка і намагається взяти їх в руки. Для маленьких діток від 1 року рекомендуємо купувати безпечні силіконові набори для пісочниці (858-5) або (858-7). Комплектація наборів для піску відрізняється тим, що (858-5) - набір з відерцем і м'якою машинкою, а (858-7) набір для пісочниці комплектований машинкою і лієчкою. Дуже рекомендуємо м'який набір для піску з вантажівкою (667). У наборів для піску з м'якими формами є кілька незаперечних переваг. Вони м'які і при випадковому ударі, що досить часто зустрічається в дитячому колективі в пісочниці, не завдають травм. М'які набори для піску легко складаються в дорогу, і у валізу на море. Також м'які набори для піску дуже міцні і витримують вагу дорослої людини.

Часто всі іграшки для пісочниці однакові. Малюки їх плутають і потім з ревом відбирають у іншої дитини її ж лопатку або пасочки, формочки для піску. Щоб уникнути плутанини, ми розповімо про незвичайні іграшки для піску і води.

Найпопулярнішими в пісочниці є совки ТМ Техноком виробництва Україна і Полісся. Вони найбільш одноманітні і «скандальні». Переплутати таку лопатку дуже легко.

Другими за популярністю є набори для пісочниці ТМ Тігресс і ТМ Wader. У нашому магазині вони представлені наборами Вантажівка з набором для піску 39157 і Екскаватор з набором для піску 39158.

Але для того що б ваша дитина відчувала себе унікальною дрібкою у Всесвіті, їй потрібні іграшки для пісочниці з унікальним дизайном.  

Набори для гри з піском і водою серії Sunny Patch відомого виробника Melissa & Doug США складно переплутати з популярними наборами Українського виробництва. Кілька веселих друзів Melissa & Doug: Містер Краб, Восьминіг Флекс, Бджілка Бі-бі, Метелик Белла, Хамелеон Верді, а також черепашка, акула і дельфін стануть кращими друзями дитини в пісочниці і на пляжі. Малюки будуть в захваті від великих лопаток (MD6247, MD6248) і відерець (MD6244, MD6243), які виглядають, як живі - такі яскраві і усміхнені, схожі на знайомих тварин. Всі лопатки, відерця, грабельки виготовлені з якісного і міцного пластику - юний дослідник сміливо може випробовувати свої інструменти на витривалість, і кольору від Сонця не потьмяніють.

Ще одна американська ТМ Battat випустила цілі набори для гри з піском і водою в візках, візок манго (BX1594Z), візок море (BX1596Z). Особлива відмінність наборів для піску Battat у великій текстурі малюнка на кожному предметі. Міні-самоскид (BX1439Z) залишає на піску шикарні сліди від великих шин. Млин Battat для гри з піском і водою (BX1310Z) це знахідка для хлопчиків з інженерним мисленням. Найдивовижніше у млині Battat - це краник, який перекриває і відкриває воду. Купити набори для пісочниці Battat можна в нашому магазині.

Набори для піску для дівчат

Але не тільки малюки грають в пісочниці. Діти 6-8 років теж із задоволенням грають в піску на березі моря. Але для них потрібні іграшки для пляжу, які розвивають творчу сторону дитини. Для дівчаток ми пропонуємо купити набори, розвиваючі кулінарні здібності. Адже діти люблять готувати з піску всяку «смакоту», а з Sunny Patch «рецепти» будуть дійсно оригінальними: це і морозиво (MD6433), і печиво (MD6434), і кекси (MD6431), і тортики (MD6460). Причому набори сформовані дуже ретельно - є всі необхідні інструменти, щоб відтворити кулінарний процес «як у дорослих». Цього року китайські виробники порадували нас кулінарними наборами. Це і набори для піску і води, торти і тістечка (743), набори для дня народження зі свічками в сумочці (740), пасочки для приготування морозива (1052) і кексиків (1046) якості, що гідна уваги. Що дуже приємно - це текстура на ложечках. тарілочках і стаканчиках для морозива.

Іграшки для пісочниці хлопчикам

Хлопцям для гри на пляжі ми підібрали не менш цікаві набори. По-перше, це пляжний набір відерце з лопаткою і граблями в піратському стилі (791) За допомогою набору формочок для піску у вигляді скелета динозаврів (1034P) в пісочниці або на пляжі можна влаштувати справжні розкопки. Але справжній подарунок ми приготували дорослим, які на морському пляжі поруч з дітьми люблять будувати цілі замки - це дитячий набір для пісочниці фортеця М 1 898.
Показано з 1 по 24 із 194 (всього 9 сторінок)

Лідер продажу!
Знижка -40%
Набір для пісочниці морозиво (1052)
Лідер продажу!
Знижка -16%
Набір для пісочниці з великим відром (HG-768)
Лідер продажу!
М'який набір для пісочниці (HG-767)