Настільні ігри в карткові


Настільні ігри в карткові

Вибираючи настільні ігри для компанії, в якій будуть і діти, рекомендуємо звернути увагу на карткові ігри. Складно перерахувати всі переваги цих типів настільних ігор. Карткові ігри - це компактна коробочка з картами, яку зручно брати з собою в дорогу. Для гри картковими іграми потрібно зовсім трошки місця. Карткові ігри варто взяти з собою на море, на пляж, на відпочинок на природі.

                Підібрати карткові ігри можна для будь-якої компанії і будь-якого віку.

                Для компанії дітей від 4-х років ми пропонуємо купити такі карткові ігри як Дуплет, Ранчо, Головоногі, Матрешкіно, Шпроти, Містігрі, Зоокафе, Фабрика десертів, Мафіни, Чудо в пір'ї.

                Часто дорослим набридає подаватися в іграх малюкам. Для компанії з дітьми від 5 років з настільних карткових ігор рекомендуємо пограти в Доббль або в Барабашку або в Фруктовий мікс. Ви будете здивовані, коли п'ятирічна дитина у вас виграє пару партій. Найдивовижніше в іграх на швидкість те, що чим старший гравець, тим більш імовірно, що він програє.

                Розвиваючі настільні ігри для 5-7 років Pig-10, День сирка, Логічні та головоломки від Робінс, серію критичних інтелектуальних тренажерів Thinkers, Зевс на канікулах, Пакля-рвакля, Весела арифметика, ZOO.

                Дуже рекомендуємо всім молодшим школярам навчальні ігри від Банди Розумників - це Читай-хапай, Етажікі, Турбосчет, Цветаріум, Фрукто 10, Деліссімо, Котосови, Геометрика, Зверобукви, трафік Джем.             

                Розважальні карткові ігри для компанії і дітей від 6 років: Юний свинтус, UNO, Homo sapiens, Сквіріки, Ам Ням Кью.             

                Карткові настільні ігри від 8 років підходять для підлітків і всіх вікових категорій без обмежень, тому багато восьмирічок можуть дати фору дорослим: Сплячі королеви, Корова 006, Номи, Гноми Шкідники, Гобліни і гноми.


Показано з 1 по 24 із 292 (всього 13 сторінок)