Дошки Сегена. Купити дошку Сегена в Дніпрі


Дошки Сегена. Купити дошку Сегена в Дніпрі

    Дошки Сегена допомагають розвинути здібності дитини до усвідомлення невідомих їй алгоритмів дії. Відмінність методики укладено в тому, що дорослому немає необхідності давати пояснення до процесу, тому ця методика підходить для дітей що не говорять.

     Існує різноманіття дощок Сегена - від елеметарних, що складаються в середньому з чотирьох вкладишів (для дітей від року), до найбільш поширених - до десяти вкладок (для дітей від трьох років).

    Хід заняття: після того як Ви купили дошку Сегена, показати дитині дошку з вкладеними вкладишами, потім висипати їх і жестами запропонувати повернути їх в свої осередки.

Також буде цікаво: методика Воскобовіча

      Роз'яснення етапів розвитку мислення дитини при використанні Дошки Сегена:
  • Спочатку малюк, граючи в цю гру, стикається з ситуацією, коли йому не вдається вставити вкладиш в отвір на дошці Сегена. У цій ситуації він намагатиметься застосувати силу і натиснути на фігурку для досягнення бажаного результату. Батькові необхідно запропонувати йому спробувати вкласти фігурку в сусідній, вірний отвір. Дитина здивується і зрадіє своєму поспіху, особливо, якщо доросла людина підтримає його і порадіє разом з ним.
  • Через якийсь час дитина запам'ятовує, який вкладиш куди застосувати і успішно користується цими знаннями. На цьому етапі виникає розуміння того, що отвори не однакові, а різні і що кожній фігурці відповідає тільки один паз на дошці Сегена. Тут добре звернути увагу дитини на те, що в даному процесі потрібно не тільки зосередитися на пошуку отвору, але і підкреслити важливість форми самого вкладиша. Оптимально на ранніх етапах використовувати два вкладиші для запам'ятовування того, що у кожної фігурки своє місце. Пізніше включати в гру нові вкладиші.
  • Засвоївши ранні етапи, дитина переходить до наступного рівня - вибравши фігурку, він починає вставляти її в пази по черзі, поки не дійде до потрібного і таким чином не вирішить завдання.
  •  Наступна стадія - перехід до більш усвідомленим діям, коли дитина оперує не тільки реальними, а й уявними фігурами на дошці Сегена, що сприяє вирішенню практичних завдань. Це означає, що дитина в першу чергу спробує вирішити завдання в розумі, зіставляючи форму вкладиша з отвором. Це і є важливим переходом від конкретно-чуттєвого мислення до образного. Але для закріплення образного мислення має пройти певний час, протягом якого дитина, зіткнувшись з труднощами, буде періодично повертатися до попереднього етапу і назад.

Купити дошку Сегена в інтернет магазині IQgra, 2015
Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)