Стільчик для годування


Стільчик для годування

    Одним з найважливіших етапів розвитку дитини, який вважається і досить проблематичним, є введення прикорму. Традиційно педіатри рекомендують привчати до прикорму дітей, починаючи з досягнення ними чотиримісячного віку. Але оскільки на цьому етапі розвитку багато дітей ще не вміють сидіти без сторонньої допомоги, полегшити процес допоможуть стільчики для годування.


    Видів таких стільчиків досить багато для вільного вибору під будь-яку ситуацію і на будь-який смак. наприклад:


  1. Дерев'яний стільчик для годування.
  2. Стільчик для годування на колесах.
  3. Навісний стільчик для годування.
  4. Дорожній стільчик для годування.
  5. Стільчик-бустер.


Дерев'яний стільчик для годування.


    Виробники і педіатри рекомендують вибір такого стільчика тільки з моменту, коли дитина в стані сидіти самостійно. (Вік варіюється від півроку і до 3 років).

    Плюсами дерев'яного варіанти стільчика виділяють екологічність і практичність матеріалу: такий вибір впишеться в будь-який інтер'єр, а дитина буде захищена від впливу токсичних речовин. Також вважається, що за такими меблями простіше доглядати, а захисний шар перешкоджає всмоктуванню неприємних запахів. Одним з головних чинників вибору стільчика з дерева вважається його демократична ціна, бо дерево - досить поширений матеріал. Однак у такого стільчика присутні і мінуси. Наприклад, особливо відзначають проблеми з транспортуванням і зберіганням: такі стільчики зазвичай досить великого розміру і займають багато місця. Відсутність можливості його скласти перешкоджає вільному переміщенню, а також регулювання висоти.


Стільчик для годування на колесах.


    Такий вибір вирішить проблему попереднього виду стільчика, а саме - відсутність компактності.

    Тому головною перевагою такого стільчика виділяють легкість його переміщення, здатність складатися і трансформуватися, що забезпечує компактність його використання і зберігання.

    Звичайно, присутні і мінуси, наприклад, коліщатка можуть залишати сліди на підлозі, а досить великий розмір і вага такого стільчика не дозволить ефективно розподілити простір на кухні.

Навісний стільчик для годування.

    За рахунок кріплення до столу вирішує одну з найголовніших проблем усіх стільчиків для годування: економія простору. Не потрібно окремого місця для такого стільчика, досить прикріпити його до столу. Ідеальний для подорожей або пікніків, а також для маленьких кухонь. Також зручно возити з собою - можна покласти в багажник або навіть сумку. Низька ціна і невеликі габарити - як основні переваги.

    Мінусами ж виділяють такі факти, як те, що кріплення на стільчику може підійти не для кожного столу. Передбачено для невеликої ваги дитини, а також не для надмірно активних: інакше це просто небезпечно.


Дорожній стільчик для годування.

   Такий вид являє собою накладку з тканини певної форми для звичайних стільців. Тобто її можна взяти куди завгодно. Досить просто прикріпити до звичайного стільця, врегулювати розмір і закріпити дитину. Вважається найзручнішим при транспортуванні через мініатюрного розміру в складеному вигляді. Легко прати в пральній машині, а з огляду на те, що такий стільчик - це фактично тканина, ціна є найбільш прийнятною.

    Однак мінуси випливають з плюсів: прати стільчик зазвичай доводиться досить часто, і, як наслідок, він втрачає свій вигляд. Вважається найменш зручним і безпечним варіантом для дітей, які особливо активні або ще не впевнено сидять.


Стільчик-бустер.

    

    Вважається досить компактною версією стільчика для годування, якщо порівнювати з моделями, наприклад, з дерева. Зазвичай його роблять із пластику або металу, що забезпечує легкість його переміщення. Легко очищати за рахунок матеріалу, чохли і деякі частини конструкції можна знімати і мити окремо.

    Однак є й мінуси: питання безпеки стоїть досить гостро в тому плані, що не завжди в асортименті представлені безпечні і стійкі види. При виборі потрібно враховувати безліч таких факторів, як наявність ременів, роликів, стільниці та інше.

@IQgra
Показано з 1 по 24 із 48 (всього 2 сторінок)