Дерев'яні іграшки


Дерев'яні іграшки

Дерев'яні Розвиваючі іграшки

Розвиваючі дерев'яні іграшки - це товари для дітей, без яких неможливо уявити сучасний дитячий магазин іграшок.

Дерев'яні розвиваючі іграшки для дітей, вони оточують з раннього віку. Перша вправа для новонародженого це утримання хапального рефлексу за допомогою хапального кільця. Рухова активність позитивно діє на розвиток мозку дитини. Вчені встановили зв'язок між руховою активністю і розвитком інтелекту у дітей. Тактильні іграшки з дерева для дітей до року прискорять розвиток мови. За пів року дитині можна купити дерев'яні машинки з коліщатками, гризункі і акробати. Але більша частина розвиваючих ігор все ж доводиться на вік від 1 до 3-х років. Це найкращий час для розвитку мозку дитини за допомогою дрібної моторики. В 1 рік малюки гратимуть з пальчикових лабіринтом, з задоволенням складати пірамідки. З 2-х років улюбленим стане паровозик або стукалка. З 3-х років дівчаткам буде цікаві дерев'яні іграшкові будиночки, а хлопчикам набори інструментів.


Головне завдання будь-якої гри - це подарувати дитині позитивні емоції, тактильні відчуття. Еко-гри з дерева мають унікальну текстурою натурального матеріалу. Але і розвиваючі властивості вкрай важливі. В 3 роки дітей уже цікавлять навчальні іграшки для дошкільнят. Кубики Нікітіна, пазли склади квадрат, Блоки Дьенеша. Вони не тільки розвивають посидючість, а й формують уявлення про форми і розмірах, про цілий і частинах цілого. Набори першокласника і інші посібники допоможуть батькам і вчителям підготувати дитину до школи.


Дерев'яні іграшки Монтессорі

Іграшки Монтессорі створюють безпечне середовище для розвитку дітей з самого народження. Вимоги до навколишніх предметів і елементів які малюки можуть потягнути в рот, дуже суворі. Все що можна гризти, має бути виконано з харчових матеріалів, наприклад з дерева. Важливо підібрати правильні розвиваючі ігри для дітей від року. Вони повинні бути досить великими і не нести загрози життю малюка. Бізіборд і бізікуб найпопулярніші для розвитку моторики. Дерев'яні іграшки для раннього розвитку в центрах Монтессорі використовують з 18 місяців. У середовищі для сенсорного розвитку ми зустрінемо такі іграшки як циліндри Монтессорі, пірамідки - вежі, розвиваюча дерев'яна кольорова веселка, міжпівкульні дошки, шорсткі долоні для тактильного розвитку, пальчикові лабіринти і шнурівка яблуко для розвитку дрібної моторики. З дитячого віку дитина починає пізнавати світ. У середовищі практичному житті Монтессорі ми зустрінемо іграшкові кухні, дерев'яні овочі. Це не тільки корисно з естетичної точки зору, але і з практичної, т.к.такіе гри довше ніж пластик зберігаються після розмішування в каструлі. У природній зоні Монтессорі діти можуть грати дощечці Сегена і рамками вкладишами сортуючи овочі, фрукти, тварин, збираючи пірамідки з грибочками,. Діти можуть збирати карту світу з пазлів. Дерев'яні розвиваючі іграшки Монтессорі варті уваги батьків які піклуються про дітей, вони підходять і для інклюзивних центрів. Іграшки для аутистів і дітей з особливим розвитком можна підібрати з асортименту цього каталогу.


Дитячі дерев'яні іграшки

Розглянемо докладніше розвиваючі властивості. Для розширення кругозору та порядку в природі запропонуйте дітям розвиваючі дерев'яні гри з якими дитина пізнає світ. До таких відносяться: рибалка, яка нас познайомлять зі світом мешканців річок і гра з черв'ячками і пташкою, яка познайомить дитину зі світом птахів. Як тільки логопедична зрілість дитини досягне мінімальних можливостей, то варто купити дитині дитячу кухню, посудка з дерева, продукти на липучках - ці та інші дерев'яні іграшки для дівчинки. Будиночки, меблі, лялечки сім'я, допоможуть розібратися з соціальною роллю малюка в сім'ї. Дерев'яні машинки, паровозики, дерев'яні залізниці для хлопчиків стануть так само, як і дерев'яні конструктори стануть для хлопчика провідником у дорослий світ.


Каталки з дерева - здавалося б, зовсім прості іграшки, проте малюки, від року до двох, їх дуже люблять. Малюк бере безпосередню участь в русі яскравою різнобарвною конструкції. Каталки видають забавні і приємні звуки, малюк завжди дізнається звук улюбленої іграшки. Розвиваються якості: координація рухів, слух, увагу, знайомство з принципами простих механічних дій (тягнути, штовхати, піднімати, опускати).


Каталка на мотузочці собачка фото Дерев'яна каталка

Дерев'яні Кубики - обов'язково повинні бути в будинку де є діти. Кубики з дерева підійдуть для найменших діток від 1 року і старше. Найменші дітки будуть будувати свої перші вежі з кубиків. Діти старше 3-х років за допомогою кубиків зможуть будувати міста, вивчити кольори, літери, цифри. Розвиваються якості: увага, кмітливість, посидючість, просторове мислення.


іграшка дерев'яні кубики фотоДерев'яні кубики

Пальчикові лабіринти це іграшка для дітей від 10 місяців до трьох років. Лабіринти розвивають дрібну моторику за допомогою кульок на дроти. За прутів можуть рухатися не тільки кульки а й фігурки комах, тварини, машинки. Моторічние лабіринти допоможуть дитині сформувати ранню мова і правильне звуко-вимова, так само зрозуміти причинно-наслідковий зв'язок.


Іграшка дерев'яна для дітей Пальчиковий лабіринт фотоПальчиковий лабіринт

Дерев'яні вкладиші познайомлять дітей з 12 місяців з поняттям форм і розмірів і навчать важливих навичок, так необхідним малюкові. Рамки вкладиші можуть бути як з плоскими фігурками тварин, овочів, машинок, так і з об'ємними. Рамки вкладиші з геометричними фігурами називаються Дошками Сегена.


Дитячі дерев'яні іграшки Рамка Вкладиш фото Рамка-вкладиш Монтессорі


  Дерев'яні іграшки для Нуш (Нової Української Школи) та школярів


У перелік дидактичних матеріалів для Нуш входять і дерев'яні гри. Рахункові палички Кюїзенера з дерева, ваги з гирьками, рахунки, набір геометричних фігур, все це успішно використовується вчителями для проведення уроків для школярів молодшої школи на уроках математики. На уроках праці дітям знадобляться розмальовки, механічні іграшки 3-д пазли, дерев'яні конструктори, головоломки.


Виробництво дерев'яних іграшок в Україні.

Кілька років тому в в магазинах можна було купити тільки продукцію з дерева зарубіжних виробників: "Bino", "Melissa Doug", "Battat", "Світ Дерев'яних Іграшок", "Woody", "Вальда", "Viga Toys", "Classic world ", " Top Brite ", " Лем ", " Plan Toys ". Сьогодні розширюється виробництво дерев'яних ігор в Україні. У магазинах на полицях поруч з дерев'яною іграшкою "Cubika", стоять українські "KomarovToys", "Розумний лис", "Тато", "Вундеркінд", "Руді". Поруч з кубиками Рубіка стоять головоломки для дорослих "Круть Верть". Україна може пишатися своїми виробниками.


Якість і вимоги до деревини. Продукція виробників України відповідають вимогам безпеки, проходять сувору сертифікацію і підтверджуються санітарно-гігієнічним висновком. Вироби не мають сучків, і задирок.


Дерев'яні конструктори з фанери, сподобаються як дітям, так і для дорослих. Наші українські конструктори 3-д пазли "UkrGears" відомі в усьому світі.


Інтернет магазин дерев'яних іграшок

Купити дерев'яні іграшки можна і в магазині іграшок і в інтернет-магазинах України. При покупці в інтернеті, по фотографіях складно буває оцінити якість товарів з натурального дерева, адже кожна іграшка неповторна. У нас є точка самовивозу в Дніпрі, де на полицях в магазині можна помацати гру з дерева, відчути її тепло, оглянути якість деревини. Рекомендуємо просити додаткові фото чи відвідати наш магазин іграшок в Дніпрі.


Дерев'яні іграшки оптом

Ми часто стикаємося з питанням: де купити дитячі розвиваючі дерев'яні іграшки оптом на складі для садочків і для інклюзивних центрів. Наш інтернет магазин має власний склад. Для покупки розвиваючих іграшок оптом, вам потрібно зв'язатися з менеджером по телефону.


Купити дерев'яні розвиваючі іграшки для дитини в інтернет- магазині iqgra.com.ua з доставкою в містах Київ, Дніпро, Одеса, Львів та інших регіонах України.
Показано з 1 по 24 із 2023 (всього 85 сторінок)

Лідер продажу!
Настільна гра Top Bright Дженга - top b 120314
Лідер продажу!
Знижка -10%
Набір Дари Фребеля 15 в 1 дидактичні ігри - der 056
Знижка -18%
Дерев'яна Пірамідка 15 см (С 39387)