Надувні жилети Інтекс


Надувні жилети Інтекс

Жилети для плавання


Надувні жилети дітям відмінний варіант заощадити місце у валізі вирушаючи на море. Адже дитячі жилети для плавання з пінопласту займають набагато більше місця. Але рятувальні жилети з пінопласту наповнювачем для дітей надійніше. Виникає питання.


Який жилет для плавання вибрати?


Відповідь криється в самому питанні. Для чого потрібен жилет, для плавання або спорту? Справа в тому, що надувні жилети та нарукавники призначені для плавання і для полегшення отримання навичок триматися на воді. А Жилети з пінопласту це спортивні рятувальні. Надувні пристосування для плавання такі як надувні нарукавники не є рятувальними засобами. Найменшим малюкам і дітям, які не вміють плавати потрібно перебувати під батьківським контролем. Найменші дітки 6 міс -1 рік в басейні під контролем батьків можуть перебувати в спеціальних колах з трусиками.

І так ми визначилися, що їдемо на море або на пляж просто плавати. Як вибрати дитячий надувний жилет? Як правило на засобах для плавання від Интекс зазначено для якого віку призначений виріб або розмір.
відповідність розмірів
  • 1-3 роки розмір 1 або розмір S
  • 3-6 років розмір 2 або розмір М
  • 6 + років розмір 3 або розмір L
Плавальні жилетки які батьки планують купити на 2 роки підійдуть дітям в наступному році, коли дитині виповниться 3 роки. А дітям від 4 років варто купити новий більшого розміру з веселими картинками.
Перш ніж купити надувний плавальний жилет варто ознайомитися з модними малюнками з мультфільмів. Популярні зараз герої мультфільмів Вінні Пух Дісней, Принцеси, Мінні Маус, Людина Павук ці та інші герої зроблять вашу поїздку на море ще веселіше.



Показано з 1 по 24 із 35 (всього 2 сторінок)