Роботи трансформери


Роботи трансформери

         Купити робота-трансформера можна в ролі подарунка або заохочення хлопчикам дошкільного або молодшого шкільного віку. Повірте, непомітним такий презент точно не залишиться. Футуристичний воїн, що перетворюється в автомобіль, літак, вертоліт або танк, викличе у дитини захоплення і подарує багато позитивних емоцій.

         Хлопчики люблять подібні багатофункціональні іграшки, з якими можуть грати годинами, моделюючи різні ситуації.

Чому варто купити робота-трансформера дитині?

         Купити робота-трансформера своєму малюкові або віддати перевагу більш корисному придбанню? Якщо Ви будете знати, який вплив на розвиток дитини надає така, здавалося б, проста іграшка, як трансформер, то це питання перестане Вас хвилювати.

        Насправді, ігри з роботом-трансформером розвивають:
  • логічне і просторове мислення;
  • послідовність і конструкторські здібності;
  • дрібну моторику і зорову пам'ять;
  • комунікативні навички і уяву;
  • асоціативне сприйняття.

        А також вони допомагають осягнути ази механіки і вивчити геометричні фігури.

        Все це відбувається абсолютно непомітно для малюка, що займається улюбленою справою, що і забезпечує високу результативність та відсутність негативних емоцій. Вам не доведеться змушувати дитину вчитися, вона сама буде це робити з величезним бажанням, а ви лише допоможете їй, звернувши увагу на важливі моменти.

Де купити робота-трансформера?

       Не знаєте, де купити робота-трансформера високої якості і за прийнятною ціною? Магазин розумних іграшок "IQgra" пропонує Вашій увазі широкий вибір різноманітних моделей, здатний задовольнити навіть найвимогливіших покупців.

       У нас Ви зможете купити робота-трансформера в один клік, що заощадить ваш час і дозволить зробити покупку в комфортній домашній обстановці. Зверніть також увагу на наш асортимент головоломок - вони неодмінно не залишать байдужими ні Вас, ні Вашу дитину.       

        Ми цінуємо час своїх клієнтів, тому всі замовлення обробляються і доставляються в максимально стислі терміни.

       Не забувайте радувати своїх дітей новими корисними іграшками!


©IQgra, 2016
Показано з 1 по 24 із 104 (всього 5 сторінок)