Методика ефект Моцарта


Про силу музики відомо досить давно, вона може впливати на настрій, викликати різні емоції. Для кожної людини є своя «ідеальна» мелодія, і музичні уподобання різняться у всіх.

Естетичне задоволення – це єдиний плюс музичних творів. Існують мелодії, які здатні не тільки піднімати настрій, а й покращувати розумові здібності, які змушують мозок працювати ефективніше.

Особливу силу мають класичні твори, а поняття ефект Моцарта вивчається досі. Гіпотеза у тому, що музика великого композитора викликає посилену роботу мозку.

А у дитячому віці сприяє утворенню нових синапсів чи зв'язків у головному мозку продовжує досліджуватися вченими й у наші дні. Ефект Моцарта для дітей має доведену ефективність.

Вчені стверджують, що музика справді впливає на розвиток дітей. На що саме впливає таке прослуховування творів Моцарта:

  1. Крім очевидної користі як поліпшення слуху, благотворно позначається майбутніх мовних здібностях.
  2. Активно задіює ділянки мозку маленької людини, які відповідають за її творчий потенціал, тобто, можливо, торкнеться саме тієї ділянки, яка в майбутньому подарує їй певний талант чи навичку.
  3. Дітки легше заспокоюються саме за ці авторські мелодії, оскільки вони дуже близькі до тембру людського голосу.
  4. Активність мозку посилюється під час прослуховування «включаються» весь головний мозок і навіть ті ділянки, які не підвладні іншим творам.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)