Настільні ігри Дженга


Настільні ігри Дженга

Вежа висока, вежа небезпечна

Принцип гри неймовірно простий, але дії такі захоплюючі, що багато дорослих не проти провести вечір за грою в Джанго.

    Завдання кожного гравця полягає в наступному: потрібно по черзі виймати з основи вежі по одному бруску і переміщати його наверх, тим самим роблячи вежу вищою і менш стабільною. Цю дія слід здійснювати обдумано і максимально обережно, щоб не дозволити вежі розвалитися. Першим ходить той гравець, який звів вежу. Можливо, щоб продемонструвати, що башточка насправді готова і поставлена ​​без заковирок і каверз.

    А ось вже після падіння будову зобов'язаний звести гравець, який її перетворив на руїни. Так би мовити, зумів зламати - зумій і відремонтувати. У момент ходу учасник має змогу торкатися до вежі тільки однією рукою. Ви можете намагатися стукати по блокам і штовхати їх вперед - назад, щоб найзручніше їх взяти. Може статися, що Ви почнете брати один з брусків і відчуєте, що цим можна викликати падіння вежі. Тоді рішуче залишайте його на місці, навіть трошки висунутим, і беріться за наступний - правила таке дозволяють.

    Грайте з задоволенням в ігри із серії Джанга, адже тепер ви знаєте секрет, як з'ясувати, хто ж з ваших приятелів виявиться найбільш моторним, обережним і терплячим.

    А для найбільш маленьких ми пропонуємо ігри на балансування Гра балансир Дельфін, Балансуючий слоник, Гра-балансир Ноїв ковчег. Іграшки виконані з дерева і міцні, надійні і виготовлені за найвищими стандартами з урахуванням того, що в них буде грати маленька дитина, тому безпечні. А також всілякі магнітні рибалочки, які розвивають дрібну моторику.

    

    Купити хорошу настільну гру не завжди просто. Різноманіття вибору вимагає чималого часу на докладне вивчення правил і опису.      

    У таких випадках інтернет-магазин «IQgra» - це кращий варіант. Покупець не обмежений за часом, а навпаки має можливість детально і докладно вивчити інформацію на сайті про кожну настільну гру, подивитися фото, прочитати опис.  

    Замовити з доставкою настільну гру в інтернет-магазині «IQgra» буде зручно, якщо покупець не має вільного часу для походів по магазинах.


©IQgra
Показано з 1 по 24 із 91 (всього 4 сторінок)

Лідер продажу!
Настільна гра Top Bright Дженга - top b 120314