Дженга, настільні ігри баланс


Показано з 1 по 12 із 89 (всього 8 сторінок)

330

290

195

325

120 105

402

329

181

290

346

150

320

Вежа висока, вежа небезпечна

Принцип гри неймовірно простий, але дії такі захоплюючі, що багато дорослих не проти провести вечір за грою в Джанго.

    Завдання кожного гравця полягає в наступному: потрібно по черзі виймати з основи вежі по одному бруску і переміщати його наверх, тим самим роблячи вежу вищою і менш стабільною. Цю дія слід здійснювати обдумано і максимально обережно, щоб не дозволити вежі розвалитися. Першим ходить той гравець, який звів вежу. Можливо, щоб продемонструвати, що башточка насправді готова і поставлена ​​без заковирок і каверз.

    А ось вже після падіння будову зобов'язаний звести гравець, який її перетворив на руїни. Так би мовити, зумів зламати - зумій і відремонтувати. У момент ходу учасник має змогу торкатися до вежі тільки однією рукою. Ви можете намагатися стукати по блокам і штовхати їх вперед - назад, щоб найзручніше їх взяти. Може статися, що Ви почнете брати один з брусків і відчуєте, що цим можна викликати падіння вежі. Тоді рішуче залишайте його на місці, навіть трошки висунутим, і беріться за наступний - правила таке дозволяють.

    Грайте з задоволенням в ігри із серії Джанга, адже тепер ви знаєте секрет, як з'ясувати, хто ж з ваших приятелів виявиться найбільш моторним, обережним і терплячим.

    А для найбільш маленьких ми пропонуємо ігри на балансування Гра балансир Дельфін, Балансуючий слоник, Гра-балансир Ноїв ковчег. Іграшки виконані з дерева і міцні, надійні і виготовлені за найвищими стандартами з урахуванням того, що в них буде грати маленька дитина, тому безпечні. А також всілякі магнітні рибалочки, які розвивають дрібну моторику.

    

    Купити хорошу настільну гру не завжди просто. Різноманіття вибору вимагає чималого часу на докладне вивчення правил і опису.      

    У таких випадках інтернет-магазин «IQgra» - це кращий варіант. Покупець не обмежений за часом, а навпаки має можливість детально і докладно вивчити інформацію на сайті про кожну настільну гру, подивитися фото, прочитати опис.  

    Замовити з доставкою настільну гру в інтернет-магазині «IQgra» буде зручно, якщо покупець не має вільного часу для походів по магазинах.


©IQgra

Магазин IQgra.com.ua бажає Вам приємних покупок!