Настільні ігри


Настільні ігри

Настольні ігри для всієї сім'ї

Настольні ігри - популярні розробки. Сімейна настільна гра класичних шахматів є в кожному домені, а також як і бродилки з кубиком і фішками, Монополія, Шашки. Поки що в ігротеке можна зустріти ігри для компаній зрілих людей, які зібралися віддихати разом. Що весело провести День народження в сімейному кругу, достатньо замовити настільну іграшку для всієї сім'ї та веселощів буде гарантовано. Взрослі компанії з задоволенням збирають іграти в Монополію, в Диксит, Еліас, Еківокі, Манчін. На подарунку досвідченому ігрові краще підібрати рядкову настільну іграшку та купити онлайн в інтернет-магазині. Любителі інтелектуальних розведень з задоволенням грають у Мафії.


Найкращі настільні ігри не надоєдають дуже довго. Психологічна Мафія тому приклад. Мафія це популярна гра, коли потрібно збільшити кількість людей. Лічно мені довелося грати у Мафії для дуже великої компанії з максимальним числом ігроків, нас було 22 людини. Виробники швидко оцінили її за гідністю та випустили настільки з Мафіозною механікою: Містеріум, Опір (Захист), Замок диявола (Замок Дьявола), Мисливці за тінями, Тіні над Камелотом та Battlestar Galactica, Саботер (Саботтер або Гноми вредители). У правилі крому пошуку передача кожного ігрока повинен виконати свої завдання та свої проблеми. Це вже не просто Мафія, приєднання до ролей, і у ігроків є маса інших проблем, які необхідно постійно переглядати. Це досить серйозна тактика з картами, ролями, ігровим полем і навіть мініатюрками. На подарунку досвідченому ігроку краще знайти рідку настільну іграшку та купити онлайн. Для великої компанії відмінно підходять ігри з карточками як Alias, Dixit, Крокодил, ДаНетки, НесміЯка.


Є більш спокійні настільні ігри для невеликих компаній. Це і класичне Лото з дерев'яними бочками, Доміно в металевій коробці, Ерудит, де потрібно складати слова, Ётта, Каркассон із захопленням території, колонізатори. Ці настільки вимагають визначеного посилення у молодших ігроків.


Взрослі з задоволенням грають в Економічні ігри, такі як Монополія, Менеджер, Купи-продай, Мачі Коро. Для дітей рекомендуємо купувати Суперфермер. Це теж економіка, лише замість нерухомості потрібно купувати та обмежувати тварин на фермі.


Настольні ігри для дітей

Сейчас велике різноманіття в каталозі ігор-іграшок. Можливо купити Настольні розвиваючі ігри для малих з 3 років. Вони можуть бути у вигляді риболок, з магнітами, з червячками, можуть бути з пластиковими більшими елементами та фігурками, можуть містити дерев'яні елементи або картонні карточки. Головна мета ігор для дітей - це навчитися взаємодіяти з іншими детьми та дотримуватися правил. Ігрушку настільну іграшку Голодні бегемотики помнять багато молодих батьків. Вона популярна у дітей 3-4 років і зараз. Так же діти 5-6 років понравятся ігри на батарейках Нестримний пілот, Заячі перегони, Сирна вежа, Безумне мусорне ведро. Дитяче доміно дуже популярно у малих. Від взрослого доміно з точками воно відрізняється наявністю картинок із тваринами, іграшками та малюнками героїв мультфільмів. Карточні турбоігри Доббль, Дуплет, Найди пару будуть цікавими дітьми з 5-7-8 років.

Обучаючі настільні ігри


Обучаючі настільні ігри можна використовувати як будинки, так і в садиках у середніх та старших групах, в початкових класах шкіл, як дидактичні матеріали. Магнітні та картонні карточки з буквами, пазлами парочками допомагають педагогам розмовляти реч, логіку, просторове мислення. Огромне різноманіття дитячого лото із зображеннями тварин, птахів, населених, з овочами, транспортом допоможе отримати знання про природу. Низька ціна на дидактичні ігри для НУШ. Виділяюча особливість настільних повідомлень входить у том, що грати, можна нарабатувати навички, вміння, отримувати нову інформацію, розвивати визначені якості без відриву від учнів. Так необхідні в школі дитячі уваги, пам'ять, реакція, спостереження та безліч інших якостей можна вдосконалити гру.

Настольні пособія допомагають ребеньку вивчати геометрію, іноземні мови, географію, таблицю умножень, історію та більшість предметів шкільної програми. Діти від 8 років будуть полезними Вікторінами, Кортексами, Ерудитами (гра складати слова). Детям от 10 лет помогут полюбить математику и информатику Игры ТМ Банда Умников Прогеры, Делисимо, Геометрика, Цветариум.

Вас можуть зацікавити палочки Кюїзенера.

Виробники розвиваючих настольних ігор, представлені в магазині "IQgra": Bino, Djeco, Granna, Ravensburger, Lisciani, Ouaps, Scotchi, Smart Games, Tactic, Влади-Тойс, Ігропром, Стиль життя, Остапенко, Банда умників та інші.


Магазин настольних ігор


в Днепре на Титова 36, в ТРК Апполо на першому поверсі можна купити настільні ігри за цінами інтернету. Для цього потрібно замовити в інтернет-магазині настільних ігор IQgra.com.ua та після дзвінка менеджера заборонити з магазину Розумні іграшки. Внимание! Магазин «Лига Игр» не є нашим партнером, і ми не відповідаємо на претензії за їх заявами. У магазині Розумні іграшки дитячі ігри, навчальні, для маленьких дітей, карточні, сімейні, для вечері, логічні, економічні, настільні спортивні, - у такому багатообразії в інтернет-магазині «IQgra» представлена ​​категорія «Настольні ігри». Для жителів інших городів бистрая доставка по всій Україні. Купити настільну іграшку в інтернет-магазині онлайн в містах Києві, Миколаєві, Полтаві, Дніпрі, Кривому Розі, Запоріжжі, Хмельницькому, Одесі, Харкові можна в один клік.