Динамічний конструктор SpaceRail


Динамічний конструктор SpaceRail

      Раді Вам представити динамічні конструктори «Spacerail». Конструктори цієї серії є результатом інженерних розробок і представляють нове покоління динамічних конструкторів. Конструктор рекомендований для використання в НУШ на уроках фізики.

      Навіть за картинкою нескладно здогадатися, що це зовсім незвичайні конструктори. Справжнє диво інженерної думки. Спробуємо розібратися, у чому ж полягає унікальність цих конструкторів.

    Динамічні конструктори «Spacerail» - це все необхідне для збірки дивовижних конструкцій, за якими рухаються металеві кульки. Збірка Space Rail - доволі непросте заняття, але дуже захопливе.                                                                                                                                                                                                                                     Детальну інструкцію Ви знайдете в коробці.                                                                                                                                                                                                        

    Конструктори даної серії розділені за рівнями складності. Конструктор 1 рівня рекомендований для дітей від 8 років.                                                                                    

    Динамічні конструктори «Spacerail» - це ще й логічна головоломка. Дитина захоплено зануриться у процес складання, а результат буде просто приголомшливим.                                                                                                                                                                                                                                             Даний вид динамічних конструкторів можна назвати прототипом вічного двигуна або американських гірок.  Механізм, що піднімає кульки, буквально оживляє конструкцію і викликає захват у юного інженера-винахідника.

    Чим вище рівень складності конструктора, тим більше в ньому деталей і довші рейки. Щоб домогтися успіху, доведеться потрудитися, але результат того вартий.                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Динамічний конструктор «Spacerail» - відмінний подарунок як для хлопчика, так і для дівчинки. Зібрана конструкція стане справжньою окрасою дитячої кімнати, і всі друзі та родичі з подивом будуть питати «Що це?», а юний інженер буде гордо демонструвати своє творіння.                                                                                  

    Вас, можливо, зацікавить керамічний конструктор                                                                                                                                                                                                        

    Звичайно, такий конструктор відносять до розвиваючих ігор. У процесі складання дитина тренує увагу, логічне мислення, аналітичні здібності, розвиває інженерні навички, креативне мислення, уяву, посидючість.                                                                                                                                                                                      

    Замовляйте динамічні конструктори «Spacerail» в нашому інтернет-магазині iqgra.com.ua.

©IQgra, 2015
Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)